До кінця Акції залишилося:
Короткі характеристики
Тип мікроболометр -
VOx (оксид ванадію)
Роздільна здатність матриці -
640 x 512
Ядро -
12 µm (NETD <15 mK)
Частота, Гц -
50
Дисплей -
1920x1080, 0.49 inch, AMOLED
Тип дисплея -
AMOLED
Об'єктив, мм -
35mm, f1.0
Збільшення, х -
3.4x - 27.2x (8x)
Поле зору, град, м на 100 м -
7.5°×4.6°/13.1m×8.0m
Межі фокуса від, м -
5
Дальність виявлення, м -
1800
Настройка діоптрій -
-5D до +3D
Ціна:
102 000 грн 89 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Тепловізор HikMicro LYNX LQ35L 3.0 за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Тепловізори HikMicro (ХікМікро) ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція HikMicro з гарантією якості.
Тепловізор HikMicro LYNX LQ35L 3.0 характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 640 x 512 |
| Ядро | 12 µm (NETD <15 mK) |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 1920x1080, 0.49 inch, AMOLED |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Палітри зображення | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Green Monochrome |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 35mm, f1.0 |
| Збільшення, х | 3.4x - 27.2x (8x) |
| Поле зору, град, м на 100 м | 7.5°×4.6°/13.1m×8.0m |
| Межі фокуса від, м | 5 |
| Дальність виявлення, м | 1800 |
| Настройка діоптрій | -5D до +3D |
| Мультимедіа | |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | Вбудована 64 Гб |
| WiFi | Так, синхронізація зі смартфоном |
| Відеовихід | Вбудований відеозапис |
| Додаткові можливості | |
| Далекомір | Лазерний |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IP67 |
| Тип батареї | З’ємний Lі-іon aĸĸyмулятор 18650 |
| Зовнішній блок живлення | DC 5В/ 2А (павербанк) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Габаритні розміри, мм | 169.6 x 53.6 x 49.5 |
| Вага, гр | 354.5 |
| Температурний режим, °C | -30°C до 45° |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 



