Короткі характеристики
- Доступність: Під замовлення
- Нет в наличии
Тепловізійний монокуляр Dipol TFA1200
Щоб темну пору доби не стало перешкодою для ефективної полювання або спостережень, вам достатньо купити тепловізійний монокуляр Dipol TFA1200, ціна якого в нашому інтернет-магазині дуже приваблива. Модель створюється із застосуванням інноваційних технологічних розробок. Завдяки цьому вона порадує своїх користувачів наступними технічними властивостями:
- в монокуляра застосований теплової сенсор високої чутливості з дозволом 336х256 пікселів, який реагує на найменші зміни температури і має максимальну дальність дії 1200 м;
- наявність в оптичному приладі ядра, частота якого становить 50 Гц, дає можливість користувачам отримувати картинки в режимі реального часу і проводити спостереження за об'єктами, що переміщаються з високою швидкістю;
- модель оснащена AMOLED екраном з роздільною здатністю 1024х768 пікселів, який дає можливість отримувати зображення високої якості;
- в екрані є 13 палітр зображень, що дає можливість переглядати картинки в режимі, не втомлювати очі;
- в монокуляра застосований новітній об'єктив 50 мм f / 1.0, завдяки якому зберігається висока деталізація картинок навіть при максимальному збільшенні.
Якщо ви вирішили замовити тепловізійний монокуляр Dipol TFA1200 з доставкою по Україні, в вашому арсеналі з'явиться ефективний оптичний прилад, який може використовуватися при екстремальних погодних умовах. Це обумовлено його вологонепроникністю і широким діапазоном робочих температур. Монокуляр можна використовувати для віддаленого спостереження, оскільки він укомплектований пультом дистанційного керування.
Пропонуємо купити тепловізійний монокуляр Dipol TFA1200 за найкращою ціною
Вирішивши поповнити список наших клієнтів, ви отримаєте чудову можливість без зайвих витрат купити тепловізійний монокуляр Dipol TFA1200 в Україні. Оскільки ми є офіційним представником білоруської компанії на вітчизняному ринку, це дає нам можливість реалізовувати створену нею професійну оптику по найпривабливішою вартості. На пропоновану модель, яка відрізняється надійністю, нами надається гарантія від виробника. На нашому сайті ви зможете швидко оформити замовлення на покупку оптичного приладу. Для це потрібно тільки залишити на сайті заявку, вказавши в спеціальній формі свої контактні дані. Ми відразу ж відправляємо замовлені у нас товари, тому доставка тепловізійного монокуляра Dipol TFA1200 виконується без затримок в будь-який регіон країни.
Тепловізійний монокуляр Dipol TFA1200 характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 336×256 |
| Частота, Гц | 50 Гц |
| Дисплей | AMOLED, 1024х768 |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 мм f/1.0 |
| Збільшення, х | Оптикою - 1x |
| Поле зору, град, м на 100 м | 7,5° x 5,6° |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 22 мм |
| Дальність виявлення, м | 1200 |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPX5 (Водонепроникність) |
| Автономна робота, г | 2,5+ години |
| Тип батареї | 2хCR123A |
| Габаритні розміри, мм | 209 × 81 × 81 мм |
| Вага, гр | 780 г |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 







