Короткі характеристики
- Доступність: Під замовлення
- Нет в наличии
Тепловізійний монокуляр Dipol TFA1000
Щоб бути у всеозброєнні під час полювання або спостережень в нічний час, багато споживачів приймають рішення купити тепловізійний монокуляр Dipol TFA1000, ціна якого в нашому інтернет-магазині вигідна і конкурентоспроможна. Компактна і функціональна модель має інноваційні оснащення, тому порадує користувачів наступними технічними особливостями:
- модель оснастили тепловим сенсором з роздільною здатністю 336 × 256 пікселів, який реагує на найменші зміни температури, тому дає можливість виявляти теплові об'єкти з відстані до 1000 м;
- завдяки наявності ядра, частота якого становить 50 Гц, користувачі отримують зображення в режимі реального часу, що дає можливість проводити спостереження в динаміці;
- оптичний прилад оснастили AMOLED екраном з роздільною здатністю 1024х768 пікселів, який відображає картинки в чудовій якості;
- в дисплеї передбачено 13 палітр зображень, що дозволяє підбирати режим перегляду картинок, який не викликатиме втоми очей;
- в моделі застосований інноваційний об'єктив 40 мм f / 1.0, який дає можливість навіть при збільшенні отримувати картинки з високою чіткістю.
Користувачі, які встигли замовити тепловізійний монокуляр Dipol TFA1000 з доставкою по Україні, отримали в своє розпорядження оптичний прилад, який можна застосовувати при будь-якій погоді, оскільки він відрізняється водонепроникністю і має широкий діапазон робочих температур. Наявність в моделі енергоємного акумулятора дозволяє їй автономно працювати більше 2,5 годин при активному використанні.
Пропонуємо вигідно купити тепловізійний монокуляр Dipol TFA1000
Клієнтам нашого інтернет-магазину надається можливість заощадити свої кошти при покупці професійної оптики для полювання і спостережень в темний час доби. Ми пропонуємо по найбільш привабливою ціною купити тепловізійний монокуляр Dipol TFA1000 в Україні. На оптичний прилад, який проходить тестування і перевірки після виготовлення, ми надаємо гарантію від виробника. На нашому сайті ви зможете легко оформити замовлення на покупку монокуляра. Для цього буде потрібно залишити свою контактну інформацію в спеціальній формі заявки. Товар відразу готується до відправки. Завдяки цьому доставка тепловізійного монокуляра Dipol TFA1000 буде виконана без затримок і зволікання в будь-який куточок країни.
Тепловізійний монокуляр Dipol TFA1000 характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 336×256 |
| Частота, Гц | 50 Гц |
| Дисплей | AMOLED, 1024х768 |
| Палітри зображення | White Hot, Black Hot, Fusion, Rainbow, Globow, Ironbow 1, Ironbow 2, Sepia, Color 1, Color 2, Ice-Fire, Rain, and OEM Custom |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 40 мм f/1.0 |
| Збільшення, х | Оптикою - 1x |
| Поле зору, град, м на 100 м | 9,3° x 7° |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 22 мм |
| Дальність виявлення, м | 1000 |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPX5 (Водонепроникність) |
| Автономна робота, г | 2,5+ часа |
| Тип батареї | 2хCR123A |
| Дистанційне керування | Пульт |
| Габаритні розміри, мм | 165 × 84 × 71 мм |
| Вага, гр | 580 г |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 





