Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Ця модель тепловізор Q14 TIMM 640 дозволяє користувачеві відслідковувати теплові зображення в режимі реального часу, яке досягається за допомогою процесора, що працює на частоті 60Гц. А головне його особливість - це його легка вага і компактні розміри, що робить його одним з найбільш мобільних тепловізійних приладів.
Можливість вигідно купити тепловізор ARMASIGHT Q14 TIMM

Тепловізор ARMASIGHT Q14 має дві планки кріплення, так що ви зможете з легкістю переставити його з одного виду зброї або монтажного пристрою, на інший. Ця конструкція дозволяє монтувати тепловізор на безліч пристосувань, таких як - шолом кріплення, дзеркальні камери, цифрові відеомагнітофони і MIL-STD-1913 планки зброї з використанням додаткових інтерфейсів швидкого монтажу.
Оснащений цифровому компасом і інклінометром , Q14 пропонує користувачеві інструменти, необхідні для інтерполяції точного відстані до мети і цільової орієнтації. Додаткова фірмова обробка зображень забезпечує бібліотека спеціальних фільтрів, які адаптують зображення до оптимальних стандартам.

Вся інформація в цьому тепловізорі ARMASIGHT виводиться на AMOLED SVGA 060 дисплей роздільною здатністю 800x600. Також передбачено виведення відео за допомогою спеціального роз'єму. Цей же роз'єм можна використовувати для підключення зовнішнього джерела живлення.
Ми рекомендуємо цей тепловізор ARMASIGHT Q14 TIMM, як самий компактний і легкий теплової прилад, здатний працювати на частоті 60 кадрів в секунду.
Тепловізор ARMASIGHT Q14 TIMM 640 1Х (60Hz) США характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 640x512 |
| Ядро | FLIR Quark 2 |
| Частота, Гц | 60 |
| Дисплей | 800x600 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Палітри зображення | 6 |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 19 |
| Збільшення, х | 1 - 8 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 33x26 |
| Дистанція до окуляра, мм | 16 |
| Межі фокуса від, м | 25 |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | NTSC (640×480 pixels) / PAL (768×574 pixels) |
| Використання на зброї | |
| Тип візиру | Dot 4 MOA, Line Dot, Cross Center Dot, Cross, Crosshair, and “No Reticle” |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроникний і туману стійкий |
| Автономна робота, г | CR123A - до 1.5 + годин, CR123 (650mAh) - до 1+, 16650 (2000mAh) - до 2.6+ |
| Тип батареї | 1хCR123A 3V чи 1хCR123 акумулятор |
| Зовнішній блок живлення | 6V-12V DC / 600 mА |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дистанційне керування | Пульт на 5 кнопок |
| Габаритні розміри, мм | 100x63x40 |
| Вага, гр | 240 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 





