Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Дивно компактний розмір тепловізора Armasight Q14 Timm 640 гарантує те, що він може транспортуватися в нагрудній кишені, а його мала маса (240г з акумулятором), робить його одним з найлегших і повністю багатофункціональних тепловізорів в даний час.

Він має дві планки кріплення, так що ви зможете з легкістю переставити його з одного виду зброї або монтажного пристрою, на інший. Ця конструкція дозволяє монтувати тепловізор на безліч пристосувань, таких як - шолом кріплення, дзеркальні камери, цифрові відеомагнітофони і MIL-STD-1913 планки зброї з використанням додаткових інтерфейсів швидкого монтажу.
Оснащений цифровому компасом і інклінометром , Q14 пропонує користувачеві інструменти, необхідні для інтерполяції точного відстані до мети і цільової орієнтації. Додаткова фірмова обробка зображень забезпечує бібліотека спеціальних фільтрів, які адаптують зображення до оптимальних стандартам.

Вся інформація в цьому тепловізорі ARMASIGHT виводиться на AMOLED SVGA 060 дисплей роздільною здатністю 800x600. Також передбачено виведення відео за допомогою спеціального роз'єму. Цей же роз'єм можна використовувати для підключення зовнішнього джерела живлення.
Словом сказати, цей тепловізор можна назвати лідером в компактності і ергономіці. Тепловізор ARMASIGHT Q14 може допомагати вам всюди і завжди, в не залежності від погоди і умов освітлення.
Тепловізор ARMASIGHT Q14 TIMM 640 1Х (30Hz) США характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 640x512 |
| Ядро | FLIR Quark 2 |
| Частота, Гц | 30 |
| Дисплей | 800x600 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Палітри зображення | 6 |
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 19 |
| Збільшення, х | 1 - 8 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 33x26 |
| Дистанція до окуляра, мм | 16 |
| Межі фокуса від, м | 25 |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | NTSC (640×480 pixels) / PAL (768×574 pixels) |
| Використання на зброї | |
| Тип візиру | Dot 4 MOA, Line Dot, Cross Center Dot, Cross, Crosshair, and “No Reticle” |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроникний і туману стійкий |
| Автономна робота, г | CR123A - до 1.5 + годин, CR123 (650mAh) - до 1+, 16650 (2000mAh) - до 2.6+ |
| Тип батареї | 1хCR123A 3V или 1хCR123 акумулятор |
| Зовнішній блок живлення | 6V-12V DC / 600 mА |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дистанційне керування | Пульт на 5 кнопок |
| Габаритні розміри, мм | 100x63x40 |
| Вага, гр | 240 |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 
