Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Об'єднуючи міцність, довговічність і легка вага армованого скловолокна, з компактними розмірами, тепловізійний монокуляр Q14 TIMM 336 від Armasight ідеально підходить для портативної роботи, як на планці зброї, так і на шоломі користувача. Він сконструйований на основі неохолоджуваного мікроболометр FLIR Quark 2 336x256, який дозволяє користувачеві бачити джерела тепла в нічний час або протягом світлового дня. Наприклад, в нічний час, без допомоги відомого освітлення, ви зможете виявити працюючі двигуни, гарячі дроти, інфрачервоні лазери і лампи, живих тварин, людей та інші джерела тепла. Крім того, через різних властивостей передачі інфрачервоного світла в порівнянні з видимим світлом, цей тепловізор ARMASIGHT дозволить вам виявляти цілі через дим, туман або пил.


Тепловізор ARMASIGHT Q14 TIMM 336 1Х (30Hz) США характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 336x256 |
| Ядро | FLIR Quark 2 |
| Частота, Гц | 30 |
| Дисплей | 800x600 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Палітри зображення | 6 |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 13 |
| Збільшення, х | 1 - 4 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 25x19 |
| Дистанція до окуляра, мм | 16 |
| Межі фокуса від, м | 2 |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | NTSC (640×480 pixels) / PAL (768×574 pixels) |
| Використання на зброї | |
| Тип візиру | Dot 4 MOA, Line Dot, Cross Center Dot, Cross, Crosshair, and “No Reticle” |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроникний і туману стійкий |
| Автономна робота, г | CR123A - до 1.5 + годин, CR123 (650mAh) - до 1+, 16650 (2000mAh) - до 2.6+ |
| Тип батареї | 1хCR123A 3V или 1хCR123 акумулятор |
| Зовнішній блок живлення | 6V-12V DC / 600 mА |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дистанційне керування | Пульт на 5 кнопок |
| Габаритні розміри, мм | 100x63x40 |
| Вага, гр | 240 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 





