Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion Duo DXP50 – перший мультиспектральний прилад для спостереження
Особливості прицілу Pulsar Thermion Duo DXP50
- дощ або туманність;
- задимленість;
- снігопад;
- нещільна трава, чагарники або листя дерев.
Характеристики моделі
4K сенсор для денного спостереження
Тепловізійний модуль
- цифрове зображення – для роботи у світлі дня;
- тепловізійний режим – для відстеження об'єктів у нічний час плюс як допоміжний за поганих метеорологічних умов;
- картинка в картинці - дозволяє в той же час відображати картинки з обох оптичних каналів.
- фіолетовий;
- сепія;
- червоний монохром;
- веселка;
- ультрамарин;
- гарячий червоний;
- гарячий білий;
- гарячий чорний.
Даний набір дозволяє оптимізувати приціл під навколишні умови для максимально ефективного виконання завдань. Контрастні відтінки (білий, червоний та чорний) дозволяють виявити об'єкт. Ультрамарин та веселка допомагають встановити його трофейну цінність. Монохром, сепія та фіолетовий підходять для ведення тривалого нічного спостереження.
Прицільні сітки
Арсенал візирів також вражає. Розробники пропонують цілих 10 сіток на вибір для вирішення задач на будь-яких відстанях. Наприклад, «хрест», «напівхрест» «дуплекс» та інші застосовуються на коротких дистанціях. Тактичні варіанти рекомендовані на віддалених відстанях. Крім того, стрілку доступно самостійно змінювати колір міток (9 кольорів на вибір).
Екран
Приціл оснащений повнокольоровим AMOLED HD екраном із роздільною здатністю 1024x768 пікселів. Користувач зможе спостерігати високоякісну, контрастну чітку картинку з відмінною деталізацією. Дисплей адаптований до різних температурних умов (діапазон – від -25 до +50 градусів за Цельсієм). Також людям з дисфункцією зору доступне діоптрійне коригування.
Рекордер та Wi-Fi
Опція запису відео та фотозйомки дозволяє відобразити найцікавіші моменти спостереження. Зберігати вміст можна на внутрішній пам'яті пристрою (об'єм 16 Гб). Крім того, приціл оснащений оновленим Wi-Fi модулем із підтримкою частот 5 ГГц.
Фірмова програма
Користувачі можуть завантажити оновлену програму Stream Vision 2. Вона працює з пристроями на ОС Android та iOS. Крім звичного набору функцій (керування налаштуваннями, перегляд контенту на великому екрані) тепер доступ до хмарного сховища і самостійне оновлення ПЗ.
Купити Pulsar Thermion Duo DXP50 в ОПТІКС-ПРО
Наш інтернет-магазин професійного обладнання для спостереження пропонує найвигідніші в Україні умови співпраці. В «ОПТІКС-ПРО» ціна Pulsar Thermion Duo DXP50 доступна та розумна. Ми є дилером провідних світових брендів та реалізуємо виключно сертифіковану, якісну, перевірену продукцію. Звертайтесь до нас за найкращою оптикою!
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion Duo DXP50 характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Ядро | 17 µm (NETD <25 mK) |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 1024x768 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 |
| Збільшення, х | 2 - 16 |
| Фокусна відстань | F/1.0 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 12.4x9.3/21.8x16.3 |
| Дистанція до окуляра, мм | 50 |
| Дальність виявлення, м | 1800 |
| Мультимедіа | |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | Ні, вбудована 16 |
| WiFi | Так, 802,11 b / g - 2.4 Ghz - синхронізація зі смартфоном |
| Відеовихід | Вбудована відео і фото запис 1024x768 .mp4 / .jpg |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 21 / 21 мм на 100 м |
| Діапазон введення поправок | 4200 / 4200 мм на 100 м тепловий4252 / 4252 мм на 100 м цифровий |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Тип візиру | 10+ типів різного кольору |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPХ7 |
| Корпус | Металевий |
| Кріплення | Кольца 30 мм |
| Автономна робота, г | 5 |
| Тип батареї | вбудована + Pulsar APS2 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Габаритні розміри, мм | 420x78x83.5 |
| Вага, гр | 960 |
| Температурний режим, °C | -25...+50 |
| Ємність батареї, мАг | 2000 + 3200 |
✅Офіційна гарантія на Тепловізійний приціл Pulsar Thermion Duo DXP50 – 36 місяців
Товари не підлягають гарантійному обслуговуванню у разі:
- механічного пошкодження
- видалені або пошкоджені пломби/стікери/серійного номеру
- сліди несанкціонованого доступу
- дефекти, внаслідок неналежних умов зберігання та транспортування
- дефекти, внаслідок неналежних умов експлуатації
- дефекти, внаслідок використання не оригінальних або виробили свій ресурс аксесуарів
- природний ресурс та знос товарів, що має термін служби
Детальний список та рекомендації для пристроїв ви зможете знайти на офіційному сайті виробника або у комплекті пристрою.
Всі придбані товари у нас мають офіційну гарантію та сервісну підтримку.
Доставка і оплата
-
Як я можу розрахуватись за прилад?
-
Як я можу забрати товар?

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 











