Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
- Нет в наличии
Цей тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XP50 поєднує в собі одразу два найважливіші аргументи для успішного полювання - приголомшливу деталізацію теплових сцен і високу точність вимірювання дистанції віддалення мети, що є ключовим фактором успішного ураження мети. За високий рівень деталізації зображень у Pulsar Trail LRF XP50 відповідає теплова матриця з роздільною здатністю 640х480 та кроком пікселя в 17 мікрон. Частота роботи цього датчика дорівнює 50 Герц.
Тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XP50 здатний виявити теплову сигнатуру людського зростання ( 1700 мм), на відстані до 1800 метрів. При цьому лазер його далекоміра "пробиває" на дистанцію до 1 кілометра. Тепловізійний приціл Пульсар Треіл ЛРФ має міцний та легкий корпус. Виробник гарантує безперебійну роботу приладу зброї з енергією віддачі до 6000 Дж.
Що ще варто знати про новий Pulsar Trail LRF XP50:
- Лазерний далекомір - працює в діапазоні одного кілометра, має похибку вимірювань 1 метр і спеціальний режим безперервного вимірювання. Керується однією кнопкою, показання миттєво відображаються на дисплеї приладу.
- Матриця 640х480 - забезпечує високу кратність збільшення та розпізнавання мети. Крок корекції точки влучення вдвічі менший, ніж у приладів з 384 - найвища точність влучення.
- Різні режими калібрування - автоматичне, напівавтомат і ручне. Останній тип є повністю безшумним.
- Оптимізація зображень - спеціальний алгоритм комбінацій яскравості та контрасту для комфортної роботи в різних умовах стеження (“Ліс”, “Місто” та “Розпізнавання”)
- Змінний візир - цифровий візир може приймати одну з 12 форм, один із двох кольорів, а також змінювати колір центральної точки.
- 15 профілів пристрілки - тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XP50 можна пристріляти одразу на трьох карабінах, кожен з яких забезпечує по 5 різних дистанцій уражень. Швидкий вибір потрібного профілю.
- Пристрілювання одним патроном - калібрування прицілу за допомогою зсуву візира в точку реального влучення. Можна використовувати функцію “заморозки” зображення на дисплеї приладу для безперешкодного переміщення прицілу.
- Зображення в картинці - зверху по центру екрана виводиться збільшене зображення в області прицільної сітки. У цьому режимі також працює цифрове збільшення.
- Відео та фото - тепловий приціл Пульсар Треїл ЛРФ має внутрішню карту пам'яті для запису відео та фото. Для збереження відео та фото на комп'ютері/смартфоні можна скористатися вбудованим роз'ємом micro USB, а також спеціальною програмою для телефону.
- Синхронізація зі смартфоном - програма Stream Vision (Android, iOS), забезпечує зв'язок з приладом Пульсар Треіл за допомогою Wi-Fi. Функції програми: віддалений нагляд, налаштування, запис фото/відео та збереження його в пам'яті смартфона.
- Ємнісний акумулятор - швидкознімний Li-On акумулятор з тривалістю автономної роботи до 20 годин (посилений тип). Можливість роботи від зовнішнього джерела живлення 5 В.
- Просте управління - Pulsar Trail LRF XP50 має регулювання діоптрій і фокусної відстані, чотири кнопки на панелі управління і кнопку вимкнення з можливістю переведення приладу в режим очікування для подальшої швидкої активації.
Ми пропонуємо за вигідною вартістю купити тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XP50, з яким ваше полювання в нічний час буде більш результативним. Він поставляється нам компанією-виробником, чим зумовлена його приваблива ціна, яка не містить надбавок посередників. У нашому інтернет-магазині OPTICS-PRO часто проводяться акції та надаються знижки, що зробить придбання оптичних приладів максимально вигідним. Оформлення замовлення займе у вас лічені хвилини: достатньо додати приціл у кошик та залишити у формі заявки контактні дані. Доставка товару буде виконана у найкоротші терміни у вказаний клієнтом регіон країни.
Тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XP50 характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Ядро | 17 µm |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 640x480 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 |
| Збільшення, х | 1.6 - 12.8 |
| Фокусна відстань | F/1.2 |
| Мінімальна дистанція фокусування, м | 5 |
| Дистанція до окуляра, мм | 50 |
| Дальність дії далекоміра, м | 1000 |
| Точність вимірювання, м | -/+1 |
| Дальність виявлення, м | 1800 |
| Настройка діоптрій | -4/+4 |
| Мультимедіа | |
| WiFi | Підключення до смартфону |
| Відеовихід | Запис відео / фото на на внутрішню пам'ять |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 34 мм/34 мм на 100 метров (гор./верт.) |
| Діапазон введення поправок | 6800 мм/6800 мм на 100 м (гор./верт.) |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Тип візиру | Змінний візир |
| Додаткові можливості | |
| Лазер, нм | 905 |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| Автономна робота, г | 8 |
| Тип батареї | Акумулятор B-Pack (Li-ion) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Дистанційне керування | Пульт ДК |
| Габаритні розміри, мм | 292x102x76 |
| Вага, гр | 710 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 










