Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
- Нет в наличии
Чому мисливці намагаються купити тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ50 Gen 2
Високоякісна тепловізійна техніка для полювання завжди мала величезний попит на вітчизняному ринку. Велику популярність серед мисливців також зміг набути тепловізійного прицілу Pulsar Trail 2 LRF XQ50 Gen 2, який можна без перебільшення назвати революційною моделлю.

Він порадує зручністю у використанні, оскільки швидко кріпиться на зброї, а також має невелику вагу. Для створення його корпусу використовується спеціальний магнієвий сплав високої міцності та посилене кріплення всіх елементів. Завдяки цьому він легко переносить значні навантаження під час віддачі. Це дозволяє застосовувати його навіть на великокаліберних рушницях. Також фахівцям компанії вдалося досягти збільшеної структурної стійкості моделі, що дозволило отримати покращені балістичні характеристики. Користувачів порадує зручне керування приладу, яке дає можливість навіть при повній темряві легко керувати його великим функціоналом.


Основні технічні параметри
Якщо мисливцям хочеться мати оптичний прилад з високим рівнем ефективності, вони вирішують замовити тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ50 Gen 2 з доставкою по Україні. Ця модель відкриває перед користувачами великі можливості, оскільки має новітнє оснащення, і відрізняється чудовими технічними параметрами:
- в прицілі задіяний тепловізійний приймач, теплова чутливість якого досягає 40 мК, тому він вловлює найменші температурні коливання і дозволяє з відстані до 1800 м знаходити теплові сигнатури, навіть якщо в зоні спостереження є туманність, суха трава, задимленість та інші перешкоди; картинками;
- у приладі застосовано змінне збільшення, тому картинки мають високу деталізацію, та полегшують легке розпізнавання знайдених теплових сигнатур;
- модель має 8 прицільних міток, які здатні відображатися у різних відтінках, що робить прицілювання зручнішим, і допомагає підвищити влучність пострілів;
- присутність у моді чи нового ширококутного окуляра дозволило отримати більш широке поле зору, даючи можливість мисливцям контролювати значну ділянку території;
- застосування лазерного далекоміра, вбудованого в приціл, дозволяє максимально точно встановлювати віддаленість теплових об'єктів, якщо вона не перевищує 1000 м;
- використовуючи вбудований редактор і накопичувач, мисливці зможуть записувати відео або робити знімки найцікавіших моментів своїх пригод , а також зберігати їх;
- за допомогою вбудованого в моделі модуля Wi-Fi можна проводити її синхронізацію з планшетами або смартфонами для передачі збережених даних та для отримання віддаленого доступу до її функціоналу.

Чому варто придбати тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ50 Gen 2

Литовське підприємство є нашим прямим постачальником, тому ми можемо реалізовувати виготовлену ним тепловізійну техніку для полювання та спостережень за дуже вигідною вартістю, у якій немає надбавок від посередників. Це дозволяє нашим відвідувачам максимально вигідно придбати тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ50 Gen 2, ціна якого дуже приваблива. На нашому сайті можна дуже швидко оформити замовлення на придбання прицілу: потрібно перемістити його в кошик і залишити на сайті заявку з контактною інформацією. Наші клієнти можуть розраховувати на оперативну доставку замовленої у нас тепловізійної техніки. Легендарний Треїл отримав своє продовження в особі тепловізійного прицілу Pulsar Trail 2 LRF XQ50. Цей приціл оснащений новою матрицею, прогресивною системою шести лінз окуляра, кольоровим дисплеєм і порочним корпусом з магнієвого сплаву. Докладніше про всі нові фішки прицілу Треіл 2 можна почитати нижче – зараз трохи про те, чому тисячі мисливців по всьому світу вибирають для себе саме цей приціл.

Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ50 простий і складний одночасно. З його налаштуванням розбереться будь-який, пристрілка з функцією заморозки зображення не займе багато часу, а встановлення на карабін за допомогою кронштейна триватиме менше десяти хвилин. Купити прилад Pulsar Trail 2 LRF XQ50 варто хоча б для того, щоб бути впевненим у роботі свого прицілу навіть на найекстремальному полюванні.
Переваги чому коштувати купити тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ50:

- Нова теплова матриця з високим показником чутливості, яка дозволяє побачити у найдрібніших подробицях різницю температур навіть у найскладніших умовах спостереження.
- HD AMOLED дисплей з можливістю виведення теплових сцен у кольорових палітрах відображення теплих зон, а не лише у чорно-білій.
- На 20% збільшений кут зору стрільця за рахунок використання нової системи із шести лінз окуляра.
- Лазерний далекомір забезпечує точну та швидку стрілянину на дистанції до 1000 метрів, з похибкою вимірювань до одного метра. Сам прилад здатний виявляти теплові об'єкти на відстані до 1800 метрів.
- Корпус із магнієвого сплаву для опору до віддачі навіть найважчих калібрів. Крім того, подібний корпус краще розчиняє тепло, що виділяється матрицею прицілу.
- Великий вибір прицільних сіток та можливість збереження пристрілки Pulsar Trail 2 LRF XQ50 в одному з 15 доступних профілів. Швидке пристрілювання одним патроном.
- Широкий діапазон цифрового збільшення (2-3-4 крат), і функція «картинка в картинці» для більш точного прицілювання без втрати загального поля зору.
- Збільшений час автономної роботи – близько 8-ї години безперервного полювання з можливістю швидкої заміни акумулятора на більш ємнісний (до 20-ї години роботи).
- Увімкнення прицілу лише за 3 секунди. Також можна активувати режим сну для економії заряду.
- Просте управління всіма функціями прицілу Pulsar Trail 2 LRF XQ50 – записуванням фото та відео, підключення до смартфону, активації функції завалу зброї або налаштування режиму зображення.
Комплект поставки: приціл Pulsar Trail Gen 2 LRF XQ50, акумулятор IPS7, кабель, адаптер, зарядний пристрій, чохол, серветка, документи та інструкція російською мовою.

Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ50 характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 384x288 |
| Ядро | 17 µm (NETD <40 mK) |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 1024x768 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Палітри зображення | 8 |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 |
| Збільшення, х | 3.5 - 14 |
| Фокусна відстань | F/1.2 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 7.5x5.6/13.1x9.8 |
| Дистанція до окуляра, мм | 50 |
| Дальність дії далекоміра, м | 1000 |
| Точність вимірювання, м | ± 1 |
| Межі фокуса від, м | 5 |
| Дальність виявлення, м | 1800 |
| Настройка діоптрій | -5/+5 |
| Мультимедіа | |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | Ні, вбудована 16 |
| WiFi | 2.4 GHz – 802,11 b/g – 15 м радіус дії |
| Відеовихід | Вбудований відеозапис 1024x768 .mp4/.jpg |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 13 / 13 мм на 100 м (минимальное увеличение) |
| Діапазон введення поправок | 2600 / 2600 мм на 100 метров |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Тип візиру | 11 сіток (біла, чорна, червона або зелена) |
| Додаткові можливості | |
| Далекомір | 905 |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPХ7 |
| Автономна робота, г | 8 |
| Тип батареї | Pulsar IPS7 (6400 мА) |
| Зовнішній блок живлення | Micro USB-B (5V) |
| Гарантія, міс | 36 |
| Габаритні розміри, мм | 347x102x76 |
| Вага, гр | 800 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 



