Короткі характеристики
Тип мікроболометр -
VOx (оксид ванадію)
Роздільна здатність матриці -
384x288
Ядро -
17 µm (NETD <40 mK)
Частота, Гц -
50
Дисплей -
1024x768
Тип дисплея -
AMOLED
Об'єктив, мм -
38
Збільшення, х -
2.7 - 11
Фокусна відстань -
F/1.2
Поле зору, град, м на 100 м -
9.1x6.8/16.1x12.1
Дистанція до окуляра, мм -
50
Дальність дії далекоміра, м -
1000
Ціна:
164 120 грн
- Доступність: Очікування
- Нет в наличии
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ38 – це нове слово полювання з приладами нічного бачення. Пам'ятаєте ці великогабаритні приціли та цілий розсип акумуляторних батарей? Забудьте про це! Тепловізор приціл Пульсар Треїл 2 вирішує всі проблеми раз і назавжди.
Цей приціл створений для максимального задоволення від полювання. Ні, Pulsar Trail 2 LRF XQ38 не зробить все замість мисливця, але він додасть додатковий адреналін в кров! Далі ми коротко опишемо всі ті фактори, які спонукають купити тепловізійний приціл Треіл 2 вже сьогодні.
Ключові особливості теплоприцілу Pulsar Trail 2 LRF XQ38:

- Лазерний далекомір допомагає точно і за найменший відрізок часу дізнатися про точну дистанцію віддалення мети.
- Високочутлива матриця з параметром сприйняття тепла NETD 40мК. Ця цифра забезпечить вас завжди чудовим зображенням – у туман, дощ чи сніг. Температурна різниця навіть дрібних об'єктів ясно видно на дисплеї прицілу.
- Ширококутний окуляр - з новим тепловізійним прицілом Pulsar Trail 2 LRF XQ38 кут поля зору мисливця збільшується на 20% порівняно з попередньою моделлю.
- Кольоровий дисплей AMOLED HD – те, чого чекали багато хто. Тепер побачити теплові зображення можна не лише у стандартних кольорах чорного та білого, а й в одній із запропонованих кольорових гам (червона, фіолетова, сепія та інші).
- Удароміцний корпус із магнієвого сплаву дасть додаткову надійність новому Pulsar Trail 2 LRF XQ38 під час роботи з калібрами високої віддачі. Крім того, магній як теплопровідніший матеріал розсіює тепло від матриці рівномірніше.
- Балістичні можливості даного прицілу точно не залишать байдужих. Так, тут представлено відразу 11 типів прицільних сіток (у тому числі мілдот), кожна з яких може бути пофарбована в один з чотирьох кольорів.
- На 20% більше часу на полювання – новий акумулятор Pulsar IPS7 забезпечує безперервну роботу приладу протягом повноцінної нічної вилазки (6-8 годин).
- Обширний функціонал Pulsar Trail 2 LRF XQ38 – це і режим «картинка в картинці», запис фото та відео, синхронізація зі смартфоном, різні режими налаштування зображень (у тому числі користувача), та багато інших можливостей!
Комплект поставки: приціл Pulsar Trail Gen 2 LRF XQ38, акумулятор IPS7, кабель, адаптер, зарядний пристрій, чохол, серветка, документи та інструкція російською мовою.
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ38 характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 384x288 |
| Ядро | 17 µm (NETD <40 mK) |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 1024x768 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Палітри зображення | 8 |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 38 |
| Збільшення, х | 2.7 - 11 |
| Фокусна відстань | F/1.2 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 9.1x6.8/16.1x12.1 |
| Дистанція до окуляра, мм | 50 |
| Дальність дії далекоміра, м | 1000 |
| Точність вимірювання, м | ± 1 |
| Межі фокуса від, м | 5 |
| Дальність виявлення, м | 1350 |
| Настройка діоптрій | -5/+5 |
| Мультимедіа | |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | Ні, вбудована 16 |
| WiFi | 2.4 GHz – 802,11 b/g – 15 м радіус дії |
| Відеовихід | Вбудований відеозапис 1024x768 .mp4/.jpg |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 18/18 мм на 100 м (мінімальне збільшення) |
| Діапазон введення поправок | 3600 / 3600 мм на 100 |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Тип візиру | 11 сіток (біла, чорна, червона або зелена) |
| Додаткові можливості | |
| Далекомір | 905 |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPХ7 |
| Автономна робота, г | 8 |
| Тип батареї | Pulsar IPS7 (6400 мА) |
| Зовнішній блок живлення | Micro USB-B (5V) |
| Гарантія, міс | 36 |
| Габаритні розміри, мм | 340x102x76 |
| Вага, гр | 750 |
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ38 Відгуки (2)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








