Короткі характеристики
- Доступність: Очікування
- Нет в наличии
Обширний функціонал та сама надійність – тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XP38. Один з найуніверсальніших теплових прицілів серед усіх аналогів, цей прилад має широкий кут огляду і великий діапазон цифрового збільшення (аж до 8-ми крат). Такий приціл стане ідеальним рішенням для стрілянини на невеликих дистанціях ураження у лісі.
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XP38 оснащений потужною матрицею нового зразка з підсиленням теплових характеристик приладу. Сніг, дощ або навіть туман - зображення в новому Треїлі на 20% контрастніше і яскравіше одночасно. Купити тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XP38 варто хоча б заради того, щоб освоїти нову систему балістичного калькулятора у спеціальному додатку Pulsar Stream Vision для смартфонів та планшетів.
Відмінні риси тепловізора Pulsar Trail 2 LRF XP38:

Нова матриця з роздільною здатністю 640х480 та чутливістю NETD 40мК. Висока роздільна здатність сенсора забезпечує широкий діапазон масштабування, а збільшена чутливість підтримує високий рівень деталізації зображень.
Додаткова якість забезпечує нову функцію Image Boost.
- Лазерний далекомір з функцією безперервного вимірювання та розрахунку дальності з урахуванням кута відхилення мети.
- Дисплей нового зразка з відображенням зображень у кольоровій гамі. Крім звичних чорних і білих палітр, тут також доступні варіанти промальовування тепла в червоному, фіолетовому, зеленому та інших спектрах.
- Ширококутний окуляр забезпечує на 20% ширший кут огляду, ніж аналогічна модель прицілу Треїл першого покоління.
- Удароміцний корпус зі сплаву магнію для роботи прицілу Pulsar Trail 2 LRF XP38 зі зброєю великої віддачі та відведення тепла сенсора на поверхні всього тепловізора. Повний вологозахист за рейтингом IPX7.
- Швидке пристрілювання засобами функції заморозки зображення. До 15-ти осередків у пам'яті прицілу для запису параметрів пристрілювання на різній зброї та для різних дистанцій стрілянини.
- Величезний вибір прицільних сіток і можливість зміни кольору (як самої сітки, так і центральної точки окремо).
- Довгий час автономної роботи забезпечує новий тип акумуляторної батареї Pulsar IPS7, яка має ємність 6400 мА і забезпечує до 8-ї години безперервної роботи. Режим вимкненого дисплея для збереження заряду.
- Функції на будь-який смак – вбудований запис фото та відео, режим «картинка в картинці», автоматичне відключення із завалу зброї, налаштування режиму зображень та віддалене спостереження з екрана смартфона або планшета.
Комплект поставки: приціл Pulsar Trail Gen 2 LRF XP38, акумулятор IPS7, кабель, адаптер, зарядний пристрій, чохол, серветка, документи та інструкція російською мовою.
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XP38 характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Ядро | 17 µm (NETD <40 mK) |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 1024x768 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Палітри зображення | 8 |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 38 |
| Збільшення, х | 1.5 - 12 |
| Фокусна відстань | F/1.2 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 15.1x11.3/25.8x19.9 |
| Дистанція до окуляра, мм | 50 |
| Дальність дії далекоміра, м | 1000 |
| Точність вимірювання, м | ± 1 |
| Межі фокуса від, м | 5 |
| Дальність виявлення, м | 1350 |
| Настройка діоптрій | -5/+5 |
| Мультимедіа | |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | Ні, вбудована 16 |
| WiFi | 2.4 GHz - 802,11 b/g - 15 м радіус дії |
| Відеовихід | Вбудований відеозапис 1024x768 .mp4/.jpg |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 28/28 мм на 100 м (мінімальне збільшення) |
| Діапазон введення поправок | 5600/5600 мм на 100 метрів |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Тип візиру | 11 сіток (біла, чорна, червона або зелена) |
| Додаткові можливості | |
| Далекомір | 905 нм |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPХ7 |
| Автономна робота, г | 8 |
| Тип батареї | Pulsar IPS7 (6400 мА) |
| Зовнішній блок живлення | Micro USB-B (5V) |
| Гарантія, міс | 36 |
| Габаритні розміри, мм | 340x102x76 |
| Вага, гр | 800 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








