Короткі характеристики
Тип мікроболометр -
VOx (оксид ванадію)
Роздільна здатність матриці -
384x288
Частота, Гц -
50
Дисплей -
1024x768
Тип дисплея -
AMOLED
Палітри зображення -
3
Об'єктив, мм -
38
Збільшення, х -
2.5 - 10
Фокусна відстань -
F/1.2
Поле зору, град, м на 100 м -
9.8x7.4
Дистанція до окуляра, мм -
50
Дальність виявлення, м -
1350
Ціна:
125 000 грн
- Доступність: В наявності
- Нет в наличии
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38
Серед найбільш популярної оптики для полювання, що пропонується на вітчизняному ринку, знаходиться тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38. Він має покращені показники, чим і обумовлений високий попит на нього. Щоб досягти високої ефективності прицілу та розширити його функціонал, розробники застосували таке обладнання:
- у ньому задіяна матриця з роздільною здатністю 384х288 пікселів та з підвищеною тепловою чутливістю, завдяки якій користувачі можуть виявляти теплові сигнатури, що знаходяться на відстані до 1350 м;
- прилад оснастили вбудованим далекоміром, що дозволяє з мінімальною похибкою визначати відстань до виявлених теплових об'єктів, яка не перевищує 1000 м;
- в прицілі є кольоровий AMOLED екран з роздільною здатністю 1024х768 пікселів, на якому картинки відображаються з чудовою чіткістю і деталізацією, що значно спрощує розпізнавання виявлених теплових сигнатур;
- завдяки наявності в оптиці ширококутного окуляра, що має збільшений на 20% кут огляду, користувачі можуть проводити спостереження за більшою ділянкою території;
- у прицілі передбачена можливість створювати 15 профілів для різних стволів та різних патронів, що звільняє від необхідності постійно проводити пристрілювання;
- в оптиці передбачено 8 колірних палітр, завдяки чому користувачі можуть підбирати режим перегляду картинок, що не викликає втоми очей;
- у прицілі є вбудований відеоредактор, що поряд із вбудованою пам'яттю, об'ємом 16 Гб, дозволяє фіксувати та зберігати найцікавіші моменти полювання;
- оптичний прилад має вдосконалений модуль Wi-Fi, завдяки якому його можна синхронізувати з девайсами, що працюють на операційній системі iOS і Android, отримуючи згодом можливість віддаленого управління або передачі збережених даних.
Перелік особливостей конструкції
Оптичний прилад створений із магнієвого сплаву високої міцності, завдяки чому має високу ударну стійкість, що дорівнює 6000 Дж, і може встановлюватися на зброї великого калібру. Приціл відрізняється компактними розмірами, чим зумовлено його зручність у використанні. Корпус запропонованої оптики відповідає найвищому стандарту захисту IPХ7. Він не пропускає пил та вологу, що дозволяє його використовувати за будь-якої погоди.
Прилад для нічного полювання має зручну панель керування зі зрозумілим інтерфейсом. Завдяки цьому користувачі можуть легко коригувати задані установки навіть в умовах мінімального освітлення. У прицілі є енергоємні акумуляторні батареї, що дозволяють йому автономно працювати до 8 годин в активному режимі.
Пропонуємо вигідно купити тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38
Якщо ви хочете уникнути зайвих витрат, набуваючи оптичного приладу для нічного полювання, вам варто скористатися пропозицією нашого інтернет-магазину. У нас ви зможете вигідно купити тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38, ціна якого є дуже привабливою. Оскільки ми є офіційним дилером компанії-виробника, це дозволяє реалізовувати виготовлені нею товари за конкурентоспроможною вартістю. На нашому сайті кожен відвідувач може легко замовити тепловий приціл Pulsar Thermion XQ38 з доставкою по Києву та Україні. Для цього потрібно лише оформити заявку, вказавши в ній контактну інформацію, або скористатися формою зворотного зв'язку. Замовлені у нас товари одразу надсилаються клієнтам. Завдяки цьому доставка оптичного приладу буде виконана в найкоротший термін у будь-який регіон країни.
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38 характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 384x288 |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 1024x768 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Палітри зображення | 3 |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 38 |
| Збільшення, х | 2.5 - 10 |
| Фокусна відстань | F/1.2 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 9.8x7.4 |
| Дистанція до окуляра, мм | 50 |
| Дальність виявлення, м | 1350 |
| Настройка діоптрій | -4/+4 |
| Мультимедіа | |
| Формат відео / фото | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| microUSB | Так |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b / g / n, дальність прийому до 15 м |
| Відеовихід | Вбудований відео і фото запис |
| Використання на зброї | |
| Діапазон введення поправок | 3400 мм на 100 м |
| Ціна кліка, мм на 100 м | 17 |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Тип візиру | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 10) |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPХ7 |
| Кріплення | Стандартні 30 мм кільця |
| Автономна робота, г | 7 |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS2 + вбудований акумулятор |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Дистанційне керування | Не входить в комплект |
| Габаритні розміри, мм | 395х78х72 |
| Вага, гр | 750 |
| Температурний режим, °C | -25...+50 |
| Ємність батареї, мАг | 2000 |
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38 Відгуки (13)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 









