Короткі характеристики
Тип мікроболометр -
VOx (оксид ванадію)
Роздільна здатність матриці -
384x288
Ядро -
17 µm (NETD <40 mK)
Частота, Гц -
50
Дисплей -
1024x768
Тип дисплея -
AMOLED
Об'єктив, мм -
35
Збільшення, х -
2.5 - 10
Фокусна відстань -
F/1.0
Поле зору, град, м на 100 м -
10.7x8.0/18.7x14.0
Дистанція до окуляра, мм -
50
Дальність виявлення, м -
1800
Ціна:
77 000 грн
- Доступність: Очікування
- В наличии
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ38 купити
Кожному шанувальнику нічного полювання хочеться мати у своєму арсеналі професійну оптику, яка дозволить регулярно поповнювати свою колекцію трофеїв новими екземплярами. Саме тому багато вітчизняних мисливців намагаються купити тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ38 в Україні. Модель, створена авторитетним білоруським брендом, порадує надійністю та тривалою справною службою. Щоб досягти цього, виробник для її створення застосовує матеріали найвищої якості. Оптичний прилад, що пропонується, може застосовуватися практично за будь-яких погодних умов, оскільки відрізняється високим рівнем захисту, і має широкий діапазон робочих температур. Він оснащений зручним управлінням, завдяки чому навіть користувачам-початківцям вдасться легко задавати потрібні налаштування. При цьому пропонована модель відрізняється компактністю та малою вагою, що робить її максимально зручною у використанні. Вона легко встановлюється на зброї за допомогою стандартних 30-міліметрових кілець, тому мисливцям не доведеться використовувати складні кріплення.
Технічні характеристики прицілу
Створюючи пропонований тепловізійний приціл, виробник застосував у ньому високотехнологічне обладнання. Цим зумовлений високий функціонал моделі. Вона порадує користувачів чудовими технічними характеристиками:
- у прицілі застосований високочутливий приймач теплових випромінювань, завдяки чому з його допомогою можна легко знаходити теплові сигнатури, навіть якщо їхня віддаленість досягає 1350 м;
- модель оснащена кольоровим AMOLED мікродисплеєм, який дозволяє користувачам отримувати знімки із чудовою чіткістю та деталізацією;
- оптичний прилад оснастили ядром з частотою 50 Гц, що дає можливість проводити спостереження за об'єктами, що швидко переміщаються, і робити по них постріли;
- наявність цифрового зуму забезпечує високу якість картинок, що сприяє швидкій ідентифікації знайдених теплових сигнатур;
- приціл запускається через 3 секунди після натискання на кнопку «Старт», дозволяючи оперативно реагувати зміну ситуації під час полювання;
- у моделі передбачено безліч балістичних їх масштабованих міток, які можуть відображатися в різних відтінках, що спрощує процес прицілювання;
- наявність 8 режимів перегляду картинок, допомагає користувачам підбирати палітри зображень, що не викликають втоми очей;
- у прицілі передбачено чотири режими функціонування за різних умов навколишнього середовища, що робить його максимально ефективним;
- наявність стадіометричного далекоміра та 3-осьового гіроскопічного акселерометра спрощує визначення балістичних налаштувань.
Пропонуємо вигідно купити тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ38 в Україні
Стаючи клієнтами нашого інтернет-магазину OPTICS-PRO, мисливці отримують чудову можливість без зайвих витрат купити тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ38, ціна якого завжди залишається вигідною і конкурентоспроможною. Ми намагаємося зробити покупки наших клієнтів максимально приємними, тому регулярно надаємо суттєві знижки. У нас покупці отримують на оптичний прилад, що купується, тривалу гарантію від виробника, оскільки ми абсолютно впевнені в його надійності і тривалій справній службі. Якщо у відвідувачів є питання, що стосуються запропонованої моделі професійної оптики, достатньо зв'язатися з нашими консультантами за вказаними на сайті телефонними номерами. Вони нададуть клієнтам всю інформацію, що їх цікавить. У нас можна легко замовити приціл тепловізійний Pulsar Thermion 2 XQ38 з доставкою по Україні. Для цього потрібно відправити його у свій кошик, вказати у формі заявки контактні дані та визначитися з відповідним способом оплати. Замовлений товар буде оперативно доставлений в будь-який регіон країни.
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ38 характеристики
| Матриця | |
| Тип мікроболометр | VOx (оксид ванадію) |
| Роздільна здатність матриці | 384x288 |
| Ядро | 17 µm (NETD <40 mK) |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 1024x768 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 35 |
| Збільшення, х | 2.5 - 10 |
| Фокусна відстань | F/1.0 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 10.7x8.0/18.7x14.0 |
| Дистанція до окуляра, мм | 50 |
| Дальність виявлення, м | 1800 |
| Мультимедіа | |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | Ні, вбудована 16 |
| WiFi | Так, 802,11 b / g - 2.4 Ghz - синхронізація зі смартфоном |
| Відеовихід | Вбудована відео і фото запис 1024x768 .mp4 / .jpg |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 18 / 18 мм на 100 м |
| Діапазон введення поправок | 3600 / 3600 мм на 100 м |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Тип візиру | 10+ типів різного кольору |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPХ7 |
| Корпус | Металевий |
| Кріплення | Кільця 30 мм |
| Автономна робота, г | 5 |
| Тип батареї | Вбудована + Pulsar APS2 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Габаритні розміри, мм | 399x78x83 |
| Вага, гр | 900 |
| Температурний режим, °C | -25...+50 |
| Ємність батареї, мАг | 2000 + 3200 |
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ38 Відгуки (49)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








