Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Цей прилад в лічені миті перетворить ваш оптичний приціл на тепловий пристрій, який здатний бачити в будь-яку погоду і за будь-якого рівня освітленості, адже цей тип приладів нічного бачення не потребує будь-якого підсвічування предметів стеження. APOLLO-PRO MR 640 кріпиться перед оптичним прицілом, із захисним кожухом, між об'єктивом прицілу та візиром насадки.
Серія тепловізійних приладів APOLLO-PRO побудована на основі FLIR Tau 2. Дана модель має матрицю, роздільною здатністю 640x512 та поле зору приладу в 12,5 ° х 10 °. Прилад здатний на цифрове збільшення 1Х-8Х. Вся інформація тут виводиться на кольоровий AMOLED SVGA 060 дисплей, роздільною здатністю 800×600. Ви також можете виводити ваші теплові сцени на сторонній монітор або відеокамеру за допомогою мульти контактного роз'єму.
APOLLO-PRO MR оснащений функціями покращення та оптимізації теплових зображень, що знаходяться у вбудованій бібліотеці фільтрів ARMASIGHT. Ви можете вибрати одну з кольорових палітр полярності, що отримати максимально повну інформацію про предмети, що вас цікавлять.
Ця модель оснащена 50-ти міліметровим об'єктивом, що надійно захищає корпус з авіаційного алюмінію. Зверху приладу розташувалася панель керування із 6-ти клавіш. Знизу знаходиться механізм кріплення на планки зброї. З одного боку – планка для кріплення додаткових аксесуарів та мультиконтактний роз'єм, з іншого – відсік для батарей. Він працює до 7-ї години на чотирьох батареях CR123A 3V або AA 1.5V.
Серія професійних тепловізійних приладів від ARMASIGHT тепер стала ще більш просунутою завдяки можливості встановлення спеціальної програми на ваш смартфон. У цьому додатку ви знайдете всі необхідні вимірювальні прилади, компас, геолокація та інше. Отримайте максимум тепловізійних можливостей із ARMASIGHT APOLLO-PRO MR 640!
Тепловізійна насадка ARMASIGHT APOLLO-PRO MR 640 (30HZ) США характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 640x512 |
| Ядро | FLIR Tau 2 |
| Частота, Гц | 30 Гц |
| Дисплей | AMOLED SVGA 060 800×600 |
| Палітри зображення | White Hot, Black Hot, Sepia, Fusion, Rainbow, Rain |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 мм |
| Збільшення, х | Оптикой - 1Х, цифровое - 1Х-2Х-4Х-8X |
| Поле зору, град, м на 100 м | 12,5° х 10° |
| Дистанція до окуляра, мм | 25 мм |
| Межі фокуса від, м | от 5 м до бесконечности |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | NTSC (640×480 pixels) / PAL (768×574 pixels) |
| Використання на зброї | |
| Тип візиру | Dot 4 MOA, Line Dot, Cross Center Dot, Cross, Crosshair, and “No Reticle” (Black, White, Red, Cyan) |
| Додаткові можливості | |
| Е-компас | Да |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемый |
| Автономна робота, г | до 7 часов (опционально до 14) |
| Тип батареї | 4хCR123A 3V или 4хAA 1.5V |
| Зовнішній блок живлення | 6V-12V DC / 600 mА |
| Дистанційне керування | Беспроводной пульт на 5 кнопок |
| Габаритні розміри, мм | 197x76x76 мм |
| Вага, гр | 950 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 







