Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Компактна міні насадка, вагою менше 300 грам. Таке взагалі можливе? Відповідаємо – так. APOLLO MINI 640 швидко зробить із вашого звичайного оптичного прицілу повноцінний тепловізійний прилад, який шукатиме вашу мету навіть через дощ, сніг, туман та дрібний чагарник. Ця насадка кріпиться перед оптичним прицілом зі спеціальним світлом обмежувачем.
Цей тепловізійний пристрій побудований на мікроболометрі FLIR Quark 2, з матрицею 640×512. За рахунок високої роздільної здатності матриці цей прилад має ширше поле зору та високу кратність збільшення. Перше тут становить 17.8 x 14.2 °, а друге - до 8Х. APOLLO MINI 640 забезпечений об'єктивом, діаметром 35 мм та мінімальною фокусною відстанню в 5 метром. Таким чином, з цим приладом ви здатні розрізняти цілі як на ближніх дистанціях, так і на далеких, маючи при цьому поле зору.
За візуалізацію теплових сцен тут відповідає кольоровий AMOLED SVGA 060 дисплей, роздільною здатністю 800×600. Плюс до цього, підключивши відеокабель до мультиконтактного роз'єму, ви зможете виводити теплові сцени на телевізор або камеру. Ця міні насадка має ряд вбудованих фільтрів оптимізації зображень, такі як підвищення контрастності, різкості та інші. Ви також можете вибрати одну з палітри кольорів зображень.
Прилад має легкий, але міцний корпус. Панель керування приладу розташувалася з боку приладу, що зручніше для керування однією рукою. Там знаходиться відсік для однієї батареї типу CR123A 3V або 16650 3.0V. На перовій – автономна робота до 1.5 години, на другій – до 2.5. Знизу знаходиться механізм швидкого монтажу приладу на планки зброї. У комплекті із приладом також йде пульт дистанційного керування.
Тепловізійна насадка APOLLO MINI 640 прийде на допомогу всім, хто потребує приладу, який швидко перетворюватиме ваш оптичний приціл на такий, який буде здатний виявляти цілі за будь-якого рівня освітленості і в будь-яку погоду.
Тепловізонна насадка ARMASIGHT APOLLO MINI 640 (30 HZ) США характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 640×512 |
| Ядро | FLIR Quark 2 |
| Частота, Гц | 30 Гц |
| Дисплей | AMOLED SVGA 060 800×600 |
| Палітри зображення | White Hot, Black Hot, Sepia, Fusion, Rainbow, и Rain |
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 35 мм |
| Збільшення, х | Оптикой - 1Х, цифровое 1Х-2Х-4Х-8Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 17.8° x 14.2° |
| Дистанція до окуляра, мм | 27 мм |
| Межі фокуса від, м | от 5 м до бесконечности |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | NTSC (640×480 pixels) / PAL (768×574 pixels) |
| Додаткові можливості | |
| Е-компас | Да |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемый |
| Автономна робота, г | до 1.5 часов / до 2.6 часов |
| Тип батареї | 1хCR123A 3V / 1х16650 3.0V - 3.6V |
| Зовнішній блок живлення | 6V-12V DC / 600 mА |
| Дистанційне керування | Беспроводной пульт на 5 кнопок |
| Габаритні розміри, мм | 112 × 63 × 49 мм |
| Вага, гр | 260 грамм |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


