Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Ця модель тепловізійної насадки Apollo Mini 336 працює на частоті 60 Гц, що дозволяє користувачеві виявляти активні цілі та стежити за їх динамічним пересуванням. Працює він на мініатюрному тепловому ядрі FLIR Quark 2 з матрицею 336 на 258 пікселів. Він здатний бачити нагріті або віддають тепло предмети через сніг, листя та серпанок. Ця модель оснащена 19-ти міліметровим об'єктивом із оптичним збільшенням в 1х. За допомогою цифрового збільшення ви отримаєте наближення до 4-х.
Вбудований відео-дисплей OLED SVGA має роздільну здатність 800х600 пікселів і дає на вибір кілька колірних гам: Білий гарячий, чорний гарячий, сепія та OEM Custom. Для документування ваших спостережень, ця насадка здатна ретрансляцію відео через відео вихід порту в NTSC і PAL форматах. Використовуйте милі контактний роз'єм для оновлення програмного забезпечення пристрою та передачі відео. Крім того, операційна система дозволяє підвищити якість відеовиходу з вибором алгоритму обробки зображень.
Для більшої універсальності цей тепловізор також має сумісність Bluetooth, бездротовий пульт дистанційного керування, цифровий компас, цифровий інклінометр та індикатор стану батареї.
Цей пристрій розроблено витримувати екстремальні температури та пропонувати вологостійкий захист. Ви можете встановити його на планку Picatinny або Weaver та зняти за допомогою швидкого кріплення. Цей тепловізор може живитися від однієї CR-123 лужної або перезаряджуваної батареї, сумісного зовнішнього блоку батарей або додаткового джерела живлення 6-12V зі струмом 600mA.
Apollo Mini 336 60 Гц - ідеальний вибір компактного та багатозадачного приладу, здатного працювати на високій частоті змінних кадрів і у зв'язці з оптичним прицілом виявляти цілі навіть на далеких дистанціях.
Тепловізонна насадка ARMASIGHT APOLLO MINI 336 (60 HZ) США характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 336×256 |
| Ядро | FLIR Quark 2 |
| Частота, Гц | 60 Гц |
| Дисплей | AMOLED SVGA 060 800×600 |
| Палітри зображення | White Hot, Black Hot, Sepia, Fusion, Rainbow, и Rain |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 19 мм |
| Збільшення, х | Оптикой - 1Х, цифровое 1Х-2Х-4Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 17.2° x 13.2° |
| Дистанція до окуляра, мм | 27 мм |
| Межі фокуса від, м | от 5 м до бесконечности |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | NTSC (640×480 pixels) / PAL (768×574 pixels) |
| Додаткові можливості | |
| Е-компас | Да |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемый |
| Автономна робота, г | до 1.5 часов / до 2.6 часов |
| Тип батареї | 1хCR123A 3V / 1х16650 3.0V - 3.6V |
| Зовнішній блок живлення | 6V-12V DC / 600 mА |
| Дистанційне керування | Беспроводной пульт на 5 кнопок |
| Габаритні розміри, мм | 124 × 63 × 49 мм |
| Вага, гр | 250 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 







