Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Отримайте максимальні можливості теплового бачення із цією насадкою від ARMASIGHT! Вона здатна працювати на частоті 60 Гц, що в комплекті з вашим оптичним прицілом зроблять цю насадку придатною для відстеження навіть найактивніших цілей! ARMASIGHT APOLLO 640 має систему швидкого монтажу на стандартні планки зброї – такі як Picatinny, за рахунок чого ви за лічені секунди перетворюєте свій оптичний приціл на повноцінний тепловізійний прилад.
Він має час запуску близько трьох секунд або менше, а значить, ви не повинні турбуватися про час увімкнення приладу. Короткий час запуску є чимало важливим фактором при зміні позиції, переміщенні. Armasight Apollo пропонує фантастичні чотири години автономної роботи від двох літієвих батарей CR123A.
Armasight Apollo є тепловізійним приладом, тобто він не підведе вас у тих ситуаціях, де необхідне стеження навіть у повній темряві. Сильний дощ і сніг можуть зробити видимість зі звичайним приладом нічного бачення практично неможливою - тепловий пристрій формування зображення, як Armasight Apollo все ще зможе забезпечити чудову видимість, оскільки він виводить зображення на основі теплових випромінювань, а не просто посиленого світла.
Ця модель оснащена 42-міліметровим об'єктивом, з мінімальною фокусною відстанню в діапазоні 5-ти метрів. В основі його роботи тепловий сенсор FLIR Tau 2, з матрицею 640×512, що дає ширше поле зору - 15 x 12 °. Ви можете швидко підібрати одну з полярностей кольору зображення на об'єктиві. Крім того, ця модель має вбудовану бібліотеку фільтрів обробки зображень, з якою ви отримаєте максимально контрастні та максимально чіткі теплові зображення. Ви також можете переглядати ці зображення на зовнішньому моніторі, підключивши спеціальний відеокабель.
Усі переваги тепловізійних технологій з насадкою Armasight Apollo! Судіть самі – ви здатні швидко перетворити ваш оптичний приціл на тепловий прилад, який буде здатний виявляти будь-які активні цілі на будь-яких дистанціях, маючи при цьому великий кут зору.
Тепловізонна насадка ARMASIGHT APOLLO 640 (60HZ) США характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 640×512 |
| Ядро | FLIR Tau 2 |
| Частота, Гц | 60 Гц |
| Дисплей | AMOLED SVGA 060 800×600 |
| Палітри зображення | White Hot, Black Hot, Fusion, Rainbow, Globow, Ironbow 1, Ironbow 2, Sepia, Color 1, Color 2, Ice-Fire, Rain, OEM Custom |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 42 мм |
| Збільшення, х | Оптикой - 1Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 15°x 12° |
| Дистанція до окуляра, мм | 25 мм |
| Межі фокуса від, м | от 5 м до бесконечности |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | NTSC (640×480 pixels) / PAL (768×574 pixels) |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемый |
| Автономна робота, г | до 4 часов (опционально до 12) |
| Тип батареї | 2хCR123A 3V / 12хCR123 3.0V - 3.7V |
| Зовнішній блок живлення | 6V-12V DC / 600 mА |
| Дистанційне керування | Беспроводной пульт |
| Габаритні розміри, мм | 217 × 70 × 80 мм |
| Вага, гр | 700 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 




