До кінця Акції залишилося:
Короткі характеристики
Роздільна здатність матриці -
384 x 288 VOx Sensor
Частота, Гц -
50
Дисплей -
1024x768 OLED
Об'єктив, мм -
35 mm
Дистанція до окуляра, мм -
35 mm
Ціна:
165 000 грн 150 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Тепловізійна насадка PARD FT34 LRF за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Тепловізійні насадки ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція PARD з гарантією якості.
Тепловізійна насадка PARD FT34 LRF характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 384 x 288 VOx Sensor |
| Частота, Гц | 50 |
| Дисплей | 1024x768 OLED |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 35 mm |
| Дистанція до окуляра, мм | 35 mm |
| Мультимедіа | |
| microUSB | USB Type-C |
| Додаткові можливості | |
| Далекомір | лазерний |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IP67 |
| Тип батареї | Runs on One 18650 Battery |
| Габаритні розміри, мм | 114.5x74.5x52.4 |
| Вага, гр | 328 |
| Температурний режим, °C | -20°C ... +50°C |
Тепловізійна насадка PARD FT34 LRF Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 







