Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Зорова труба Yukon 6-100x100 - це потужний збільшувальний прилад, що складається з двох оптичних труб різної кратності збільшення. Перемикання між двома оптичними трубами відбувається за допомогою поворотної ручки на бічній частині приладу. Перший режим - збільшення від 6 до 25 крат, другий - 25 - 100 крат.
Підзорна труба Yukon 6-100x100 також має зручну шкалу для настройки різкості. На верхній частині цієї шкали нанесені відповідні дальності виявлення для першого режиму роботи, знизу - для другого. Корпус труби виконаний з міцного пластику і має покриття типу «Soft touch». Кільця фокусування і регулювання кратності збільшення мають рифлену форму і зроблені з гуми.
Дана труба максимально зручна у використанні і показує хороші результати передачі кольору і відсутність оптичних спотворень навіть на високих кратностях збільшення.

Комплект зорової труби Yukon 6-100x100:
зручний чохол на блискавках;
серветки для очищення.
Yukon 6-100x100 зорова труба характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 100 мм |
| Збільшення, х | 6Х – 100Х |
| Мінімальна дистанція фокусування, м | 6Х – 1 м; 25Х – 14 м; 100Х – 214 м |
| Поле зору, град, м на 100 м | м на км: 6Х – 122; 25Х – 44; 100Х – 10град: 6Х – 7; 25Х – 2,5; 100Х – 0,6 |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 4 – 1 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 12 – 16 мм |
| Світлосила | 16 – 1 |
| Тип фокусування | Есть |
| Оптика | Многослойное просветляющее покрытие FMC (Full Multi Coated) |
| Настройка діоптрій | Да |
| Експлуатаційні | |
| Гніздо для кріплення штатива | Да |
| Гарантія, міс | 1 год |
| Вага, гр | 1500 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 






