Короткі характеристики
Матеріал корпуса -
Сіломінь
Діапазон частот -
170–600 МГц
Тип -
Грець 5УЛ
Діапазон роботи -
Відстань: від 70 метрів
Енергоспоживання -
до 700 Вт
Загальна потужність -
50 Вт
Живлення -
220В, опційно автономне джерело 28В
IP рейтинг -
IP55
Управління -
5 кнопок живлення з підсвіткою на кожен діапазон
Кріплення -
Кронштейн
Ціна:
224 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Окопний РЕБ “Грець” 5УЛ за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним РЕБ ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція Blue Bird з гарантією якості.
Окопний РЕБ для захисту від FPV характеристики
| Технічні | |
| Матеріал корпуса | Сіломінь |
| Діапазон частот | 170–600 МГц |
| Тип | Грець 5УЛ |
| Діапазон роботи | Відстань: від 70 метрів |
| Експлуатаційні | |
| Енергоспоживання | до 700 Вт |
| Загальна потужність | 50 Вт |
| Живлення | 220В, опційно автономне джерело 28В |
| IP рейтинг | IP55 |
| Управління | 5 кнопок живлення з підсвіткою на кожен діапазон |
| Кріплення | Кронштейн |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 






