Короткі характеристики
Діапазон частот -
2,4 ГГц (2 шт.), 5,2 ГГц (1 шт.), 5,8 ГГц (2 шт.)
Тип -
Грець 5MЦО
Діапазон роботи -
від 50 м, в залежності від дистанції до ворожного пілота, частоти MAVIC дрона та ін. факторів
Енергоспоживання -
до 700 Вт
Загальна потужність -
250 Вт
Живлення -
від 220 В або 28 В
Кріплення -
Кронштейн для кріплення 5-х антен на авто чи стойку
Габаритні розміри, мм -
350х230х140
Вага, гр -
12 кг
Ціна:
228 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Окопний РЕБ “Грець” 5MЦО за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним РЕБ ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція Blue Bird з гарантією якості.
Окопний РЕБ для захисту від FPV характеристики
| Технічні | |
| Діапазон частот | 2,4 ГГц (2 шт.), 5,2 ГГц (1 шт.), 5,8 ГГц (2 шт.) |
| Тип | Грець 5MЦО |
| Діапазон роботи | від 50 м, в залежності від дистанції до ворожного пілота, частоти MAVIC дрона та ін. факторів |
| Експлуатаційні | |
| Енергоспоживання | до 700 Вт |
| Загальна потужність | 250 Вт |
| Живлення | від 220 В або 28 В |
| Кріплення | Кронштейн для кріплення 5-х антен на авто чи стойку |
| Габаритні розміри, мм | 350х230х140 |
| Вага, гр | 12 кг |
Окопний РЕБ для захисту від FPV Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 










