Короткі характеристики
Діапазон частот -
здвоєні 2360-2500 МГц та 5725-5850 МГц
Тип -
Грець 4MЦО
Діапазон роботи -
в зависимости от дистанции до вражеского пилота MAVIC – от 70 м
Енергоспоживання -
до 600 Вт
Загальна потужність -
до 200 Вт
Живлення -
від 220 В (або опційно 28 В)
Кріплення -
Кронштейн для кріплення 4-х антен на авто чи стойку
Габаритні розміри, мм -
380х330х150
Ціна:
175 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Окопний РЕБ “Грець” 4MЦО за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним РЕБ ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція Blue Bird з гарантією якості.
Окопний РЕБ для захисту від FPV характеристики
| Технічні | |
| Діапазон частот | здвоєні 2360-2500 МГц та 5725-5850 МГц |
| Тип | Грець 4MЦО |
| Діапазон роботи | в зависимости от дистанции до вражеского пилота MAVIC – от 70 м |
| Експлуатаційні | |
| Енергоспоживання | до 600 Вт |
| Загальна потужність | до 200 Вт |
| Живлення | від 220 В (або опційно 28 В) |
| Кріплення | Кронштейн для кріплення 4-х антен на авто чи стойку |
| Габаритні розміри, мм | 380х330х150 |
Окопний РЕБ для захисту від FPV Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 

















