Короткі характеристики
Діапазон частот -
2360-2500 МГц, 2725-2850 МГц, 5725-5850 МГц
Тип -
Грець 3MЦО
Діапазон роботи -
залежно від дистанції до ворожого пілота MAVIC – від 70 м
Енергоспоживання -
до 500 Вт
Загальна потужність -
до 150 Вт
Живлення -
від 220 В (або опційно 28 В)
Кріплення -
Кронштейн для кріплення 3-х антен на авто чи стойку
Габаритні розміри, мм -
380х330х150
Вага, гр -
6 кг
Ціна:
137 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Окопний РЕБ “Грець” 3MЦО за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним РЕБ ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція Blue Bird з гарантією якості.
Окопний РЕБ для захисту від FPV характеристики
| Технічні | |
| Діапазон частот | 2360-2500 МГц, 2725-2850 МГц, 5725-5850 МГц |
| Тип | Грець 3MЦО |
| Діапазон роботи | залежно від дистанції до ворожого пілота MAVIC – від 70 м |
| Експлуатаційні | |
| Енергоспоживання | до 500 Вт |
| Загальна потужність | до 150 Вт |
| Живлення | від 220 В (або опційно 28 В) |
| Кріплення | Кронштейн для кріплення 3-х антен на авто чи стойку |
| Габаритні розміри, мм | 380х330х150 |
| Вага, гр | 6 кг |
Окопний РЕБ для захисту від FPV Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 
















