Короткі характеристики
Діапазон частот -
700-1050 МГц
Тип -
Грець 3M
Діапазон роботи -
залежно від дистанції до ворожого пілота й частоти FPV дрона – від 70 до 400 м
Енергоспоживання -
до 500 Вт
Загальна потужність -
до 150 Вт
Живлення -
від 220 В (або опційно 28 В)
Кріплення -
Кронштейн для кріплення 3-х антен на авто чи стойку
Габаритні розміри, мм -
350х230х140
Вага, гр -
6 кг
Ціна:
117 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Окопний РЕБ “Грець” 3M за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним РЕБ ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція Blue Bird з гарантією якості.
Окопний РЕБ для захисту від FPV характеристики
| Технічні | |
| Діапазон частот | 700-1050 МГц |
| Тип | Грець 3M |
| Діапазон роботи | залежно від дистанції до ворожого пілота й частоти FPV дрона – від 70 до 400 м |
| Експлуатаційні | |
| Енергоспоживання | до 500 Вт |
| Загальна потужність | до 150 Вт |
| Живлення | від 220 В (або опційно 28 В) |
| Кріплення | Кронштейн для кріплення 3-х антен на авто чи стойку |
| Габаритні розміри, мм | 350х230х140 |
| Вага, гр | 6 кг |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 







