Короткі характеристики
Діапазон частот -
здвоєні 2360–2500 МГц та 5725–5850 МГц
Вага, кг -
12, без батареі
Діапазон роботи -
Висота: до 250 метрівВідстань: від 130 метрів при висоті 50 метрівВідстань: від 180 метрів при висоті 100 метрів
Антени -
4 шт. (типу Хелікс) під захисним куполом
Ціна:
112 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити РЕБ антискид Грець 4МЦ за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним РЕБ ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція Blue Bird з гарантією якості.
Окопний РЕБ для захисту від FPV характеристики
| Технічні | |
| Діапазон частот | здвоєні 2360–2500 МГц та 5725–5850 МГц |
| Вага, кг | 12, без батареі |
| Діапазон роботи | Висота: до 250 метрівВідстань: від 130 метрів при висоті 50 метрівВідстань: від 180 метрів при висоті 100 метрів |
| Додаткові можливості | |
| Антени | 4 шт. (типу Хелікс) під захисним куполом |
| Експлуатаційні | |
| Енергоспоживання | до 700 Вт |
| Загальна потужність | 50 Вт (кожен з чотирьох модулів) |
| Живлення | мережа 220 В / Автономне джерело 20–36 В |
| Управління | Включення за допомогою кнопки на подовжувачі 5 метрів |
| Кріплення | 4 неодимових магніти для кріплення на кузові автомобіля |
Окопний РЕБ для захисту від FPV Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 





