Короткі характеристики
Діапазон частот -
350-700 МГц
Тип -
Грець 5МЛ
Діапазон роботи -
залежно від дистанції до ворожого пілота й частоти FPV дрона – до 400 м
Енергоспоживання -
до 750 Вт
Загальна потужність -
до 250 Вт
Живлення -
220В
IP рейтинг -
IP55
Кріплення -
Кронштейн для кріплення 5-ти антен на авто чи стойку
Габаритні розміри, мм -
380×330×180
Ціна:
199 000 грн
- Доступність: В наявності
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Окопний РЕБ “Грець” 5МЛ за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним РЕБ ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція Blue Bird з гарантією якості.
Окопний РЕБ для захисту від FPV характеристики
| Технічні | |
| Діапазон частот | 350-700 МГц |
| Тип | Грець 5МЛ |
| Діапазон роботи | залежно від дистанції до ворожого пілота й частоти FPV дрона – до 400 м |
| Експлуатаційні | |
| Енергоспоживання | до 750 Вт |
| Загальна потужність | до 250 Вт |
| Живлення | 220В |
| IP рейтинг | IP55 |
| Кріплення | Кронштейн для кріплення 5-ти антен на авто чи стойку |
| Габаритні розміри, мм | 380×330×180 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 




















