Короткі характеристики
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Цифровий приціл нічного бачення Пульсар Digisight Ultra N355 - це абсолютно нове уявлення про прилади нічного бачення! Сконструйований на основі надчутливої цифровий CCD матриці, цей приціл здатний виявляти об'єкти людського зросту на дистанції до 500 метрів. На випадок непроглядній темряви тут передбачений інфрачервоний ліхтар з довжиною хвилі 940 нм. Він не видно людським оком, а значить і тварина точно не дізнається про Вашу присутність.
Відмінною рисою Pulsar Digisight Ultra N355 є функція Stream Vision. Її призначення - синхронізація приладу нічного бачення Pulsar з вашим смартфоном. При цьому ви будете володіти всіма можливостями і привілеями віддаленого управління. Тепер пройдемося по деталях.
Відмінні риси і чому варто купити приціл нічного бачення Пульсар Digisight Ultra N355

Кольорові палітри і посилення яскравості
Тепер нічне бачення - це не тільки чорно-білі і зелені палітри, але і інші колірні схеми, що дозволяє вам легко підбирати необхідну палітру під певні умови спостереження. Крім того, Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N355 оснащений функцією Sum Light. Якщо на пальцях, то це багаторазове посилення яскравості і якості нічних зображень.

Швидка пристрілка і висока віддача
Девайс цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N355 зберігає в пам'яті до 3 профілів пристрілки, для 5 дистанції кожен. Легке математичне дію вказує нам на можливість пристрілки Pulsar Dіgіѕіght Ultrа відразу для 15 завдань! Тут є велика кількість прицільних сіток, з підбором кольору і яскравості. А зробити калібрування прицілу можна відразу двома способами - пристрілкою одним патроном і з функцією FREZZE (збереження на дисплеї фото пострілу для змішування точки удару). Також вам не варто переживати за стійкість приладу - він спокійно переживає до 6 кДж енергії віддачі!

Режим "Картинка в картинці" і далекомір
Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N355 дозволяє виводити на дисплей вторинне зображення меншого розміру з вищої кратністю збільшення, ніж основне зображення. При цьому основне зображення все також знаходиться на дисплеї приладу. І куди ж без далекоміра? Далекомір - це вирішальний фактор для прицільної стрільби. Даний приціл оснащений стадіометріческім далекоміром, який вимірює дистанцію до об'єкта відомого зростання. Дальність зміни становить 500 метрів.

Контроль завалу зброї і дистанційне керування
Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N355 оснащений електронною системою контролю завалу зброї. Після активації даної функції ваш прилад буде вам постійно повідомляти про надмірне відхилення дула гвинтівки від оптичної осі прицілу, з можливістю активації автоматичного вимкнення прицілу. Також даний прилад оснащений пультом дистанційного керування, який монтується на будь-який зручний місце і повністю дублює панель управління приладу.

Мультимедіа і потужна батарея
В даному приладі Pulsar Digisight Ultra N355 реалізована функція запису відео без необхідності додаткового обладнання. Тут є 8 ГБ внутрішньої пам'яті для більш ніж 150-ти хвилин відео або 10000 фото. А ось вбудований модуль Wi-Fi дозволяє синхронізувати Pulsar Dіgіѕіght Ultrа N355 з вашим смартфоном і вести віддалене спостереження або настройку приладу. Реалізує цю функцію спеціальна програма Stream Vision. Для стабільної роботи всього цього потрібно потужне харчування. Забезпечує його ємнісний Li-On акумулятор. Його заряду вистачить для безперервної роботи приладу протягом більш ніж 8-ми годин. Додатково також можливо придбати подвійний акумулятор для 22-х годин автономної роботи.
Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N355 характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 752x582 |
| Ядро | CCD |
| Дисплей | AMOLED 640x480 |
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 1 : 1.2 |
| Збільшення, х | 3,5-14 |
| Мінімальна дистанція фокусування, м | 5 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 6 / 11.1 на 100 |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 5 |
| Дистанція до окуляра, мм | 50 |
| Дальність виявлення людини, м | 500 |
| Настройка діоптрій | -5 ... + 5 |
| Мультимедіа | |
| Формат відео / фото | .avi 640x480 |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | немає, вбудована пам'ять 8 |
| microUSB | Так |
| WiFi | 2.4 GHz, 802.11 b/g/n (до 15 м) |
| Відеовихід | Трансляція по Wi-Fi |
| Використання на зброї | |
| Діапазон введення поправок | 1360 / 1700 мм на 100 м |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Додаткові можливості | |
| Інфрачервоне підсвічування, нм | LED, 940 |
| Експлуатаційні | |
| Автономна робота, г | до 10-и |
| Тип батареї | Li-Ion Battery Pack IPS5 / 5000 mAh / DC 3.7V |
| Зовнішній блок живлення | 5V (USB) |
| Дистанційне керування | Пульт ДУ |
| Габаритні розміри, мм | 314x67x91 |
| Вага, гр | 740 |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 



