Короткі характеристики
- Доступність: Знятий з виробництва
- Нет в наличии
Один з найбільш універсальних прицілів нічного бачення для нічної і денної полювання - Pulsar Digisight Ultra N230! Сконструйований на основі надчутливої цифровий CMOS матриці високого дозволу (1280х1024), цей приціл здатний виявляти об'єкти людського зросту на дистанції до 400 метрів. На випадок непроглядній темряви тут передбачений інфрачервоний ліхтар з довжиною хвилі 850 нм. Її видно людським оком, аоднако тварина їм злякати практично неможливо.
Відмінною рисою Pulsar Dіgіѕіght Ultrа N230 є функція Stream Vision. Її призначення - синхронізація приладу нічного бачення Pulsar з вашим смартфоном. При цьому ви будете володіти всіма можливостями і привілеями віддаленого управління. Тепер пройдемося по деталях.
Можливість вигідно купити приціл нічного бачення Пульсар / Pulsar Digisight Ultra N230 в Україні
Мультимедіа і потужна батарея. В даному приладі реалізована функція запису відео без необхідності додаткового обладнання. Тут є 8 ГБ внутрішньої пам'яті для більш ніж 150-ти хвилин відео або 10000 фото. А ось вбудований модуль Wi-Fi дозволяє синхронізувати Pulsar Digisight Ultra N230 з вашим смартфоном і вести віддалене спостереження або настройку приладу. Реалізує цю функцію спеціальна програма Stream Vision. Для стабільної роботи всього цього потрібно потужне харчування. Забезпечує його ємнісний Li-On акумулятор. Його заряду вистачить для безперервної роботи приладу протягом більш ніж 8-ми годин. Додатково також можливо придбати подвійний акумулятор для 22-х годин автономної роботи.

Швидка пристрілка і висока віддача. Даний девайс зберігає в пам'яті до 3 профілів пристрілки, для 5 дистанції кожен. Легке математичне дію вказує нам на можливість пристрілки Pulsar Digisight Ultra N230 відразу для 15 завдань! Тут є велика кількість прицільних сіток, з підбором кольору і яскравості. А зробити калібрування прицілу можна відразу двома способами - пристрілкою одним патроном і з функцією FREZZE (збереження на дисплеї фото пострілу для змішування точки удару). Також вам не варто переживати за стійкість приладу - він спокійно переживає до 6 кДж енергії віддачі!
Режим "Картинка в картинці" і далекомір. Приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N230 дозволяє виводити на дисплей вторинне зображення меншого розміру з вищої кратністю збільшення, ніж основне зображення. При цьому основне зображення все також знаходиться на дисплеї приладу. І куди ж без далекоміра? Далекомір - це вирішальний фактор для прицільної стрільби. Даний приціл оснащений стадіометріческім далекоміром, який вимірює дистанцію до об'єкта відомого зростання. Дальність зміни становить 400 метрів.
Контроль завалу зброї і дистанційне керування. Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N230 оснащений електронною системою контролю завалу зброї. Після активації даної функції ваш прилад буде вам постійно повідомляти про надмірне відхилення дула гвинтівки від оптичної осі прицілу, з можливістю активації автоматичного вимкнення прицілу. Також даний прилад оснащений пультом дистанційного керування, який монтується на будь-який зручний місце і повністю дублює панель управління приладу.
Кольорові палітри і посилення яскравості. Тепер нічне бачення - це не тільки чорно-білі і зелені палітри, але і інші колірні схеми, що дозволяє вам легко підбирати необхідну палітру під певні умови спостереження. Крім того, Pulsar Digisight Ultra N230 оснащений функцією Sum Light. Якщо на пальцях, то це багаторазове посилення яскравості і якості нічних зображень.
Наш інтернет магазин Оптикс-Про пропонує купити приціл нічного бачення Пульсар в Україні, ціна якого нижче ніж в конкурентів. Замовляйте прилад прямо зараз і ми без зволікань доставимо його Вам.
Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N230 характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x1024 |
| Ядро | CMOS |
| Дисплей | AMOLED HD 1024x768 |
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 36 |
| Збільшення, х | 3.6-28.8 |
| Мінімальна дистанція фокусування, м | 5 |
| Поле зору, град, м на 100 м | 6,4° |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 5 |
| Дистанція до окуляра, мм | 67 |
| Дальність виявлення людини, м | 400 |
| Настройка діоптрій | -5 ... + 5 |
| Мультимедіа | |
| Формат відео / фото | .avi 640x480 |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | немає, вбудована пам'ять 8 |
| microUSB | Так |
| WiFi | 2.4 GHz, 802.11 b/g/n (до 15 м) |
| Відеовихід | Трансляція по Wi-Fi |
| Використання на зброї | |
| Діапазон введення поправок | 1360 / 1700 мм на 100 м |
| Ударна стійкість, Дж | 6000 |
| Додаткові можливості | |
| Інфрачервоне підсвічування, нм | LED, 850 |
| Експлуатаційні | |
| Автономна робота, г | до 10-ти |
| Тип батареї | Li-Ion Battery Pack IPS5 / 5000 mAh / DC 3.7V |
| Зовнішній блок живлення | 5V (USB) |
| Дистанційне керування | Пульт ДУ |
| Габаритні розміри, мм | 314x67x91 |
| Вага, гр | 740 |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 



