Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
24 мм
Збільшення, х -
1-4Х
Поле зору, град, м на 100 м -
21 – 5,4°/ 37 – 9,5 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
16 - 6 мм
Дистанція до окуляра, мм -
90 мм
Налаштування від паралакса -
100 м
Ціна поділок механізму введення поправок -
14,5 мм на 100 м
Діапазон введення поправок -
6,5 (448 кликов) м на 100 м
Ціна кліка, мм на 100 м -
1/2 МОА
Ударна стійкість, Дж -
7000 Дж
Тип візиру -
T01i (полу крест)
Ціна:
15 666 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Yukon Jaeger 1-4x24 Т01і за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптичні приціли Yukon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція YUKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Yukon Jaeger 1-4x24 Т01і характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 24 мм |
| Збільшення, х | 1-4Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 21 – 5,4°/ 37 – 9,5 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 16 - 6 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 90 мм |
| Налаштування від паралакса | 100 м |
| Настройка діоптрій | +2,5 дптр |
| Використання на зброї | |
| Ціна поділок механізму введення поправок | 14,5 мм на 100 м |
| Діапазон введення поправок | 6,5 (448 кликов) м на 100 м |
| Ціна кліка, мм на 100 м | 1/2 МОА |
| Ударна стійкість, Дж | 7000 Дж |
| Тип візиру | T01i (полу крест) |
| Експлуатаційні | |
| Корпус | Дюралюминий |
| Тип батареї | 3В - CR2354 |
| Габаритні розміри, мм | Под кольца 30 мм. Длина - 237 мм |
| Вага, гр | 470 грамм |
Оптичний приціл Yukon Jaeger 1-4x24 Т01і Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








