Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
42 мм
Збільшення, х -
4 - 16x
Поле зору, град, м на 100 м -
5,2 – 1,3°
Діаметр вихідного окуляра, мм -
10.5 – 2.6 мм
Дистанція до окуляра, мм -
101,6 – 91,44 мм
Налаштування від паралакса -
От 50 м до ∞
Значення кроку корекції -
1/4 MOA (7 мм на 100 м)
Діапазон введення поправок -
90 MOA
Тип візиру -
NP
Ціна:
21 634 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon ProStaff 7 4-16x42SF NP за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon ProStaff 7 4-16x42SF NP характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 42 мм |
| Збільшення, х | 4 - 16x |
| Поле зору, град, м на 100 м | 5,2 – 1,3° |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 10.5 – 2.6 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 101,6 – 91,44 мм |
| Налаштування від паралакса | От 50 м до ∞ |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/4 MOA (7 мм на 100 м) |
| Діапазон введення поправок | 90 MOA |
| Тип візиру | NP |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | Трубка 30 мм |
| Габаритні розміри, мм | Длина - 345 мм |
| Вага, гр | 550 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


