Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
42 мм
Збільшення, х -
2.5 - 10 x
Поле зору, град, м на 100 м -
3.3 - 13.4 см на 92 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
4.2 — 16.8 мм
Дистанція до окуляра, мм -
101.6 мм
Налаштування від паралакса -
100 м
Значення кроку корекції -
6,35 мм
Діапазон введення поправок -
100 MOA
Тип візиру -
BDC
Ціна:
15 107 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon ProStaff 7 2.5-10x42 BDC за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon ProStaff 7 2.5-10x42 BDC характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 42 мм |
| Збільшення, х | 2.5 - 10 x |
| Поле зору, град, м на 100 м | 3.3 - 13.4 см на 92 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 4.2 — 16.8 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 101.6 мм |
| Налаштування від паралакса | 100 м |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 6,35 мм |
| Діапазон введення поправок | 100 MOA |
| Тип візиру | BDC |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | Трубка 30 мм |
| Габаритні розміри, мм | Длина - 320 мм |
| Вага, гр | 520 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 

