Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
40 мм
Збільшення, х -
4 - 12Х
Поле зору, град, м на 100 м -
2,6 - 7,9 м на 92 метров
Діаметр вихідного окуляра, мм -
3,3 мм
Дистанція до окуляра, мм -
91 мм (вынос точки визирования)
Налаштування від паралакса -
92 м
Значення кроку корекції -
1/4 уг. мин
Діапазон введення поправок -
80 уг. мин
Тип візиру -
BDC
Ціна:
9 698 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon ProStaff 4-12x40 BDC за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon ProStaff 4-12x40 BDC характеристики
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 40 мм |
| Збільшення, х | 4 - 12Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 2,6 - 7,9 м на 92 метров |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 3,3 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 91 мм (вынос точки визирования) |
| Налаштування від паралакса | 92 м |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/4 уг. мин |
| Діапазон введення поправок | 80 уг. мин |
| Тип візиру | BDC |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемость, Азотозаполненость |
| Кріплення | Кольца 25,4 мм |
| Габаритні розміри, мм | 357 мм |
| Вага, гр | 450 грамм |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


