Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
50 мм
Збільшення, х -
3 - 9Х
Поле зору, град, м на 100 м -
11,3 - 3,8 м на 92 метров
Діаметр вихідного окуляра, мм -
3,3 мм
Дистанція до окуляра, мм -
97 мм (вынос точки визирования)
Налаштування від паралакса -
92 м
Значення кроку корекції -
1/4 уг. мин
Діапазон введення поправок -
80 уг. мин
Тип візиру -
BDC
Ціна:
11 190 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon ProStaff 3-9x50 BDC за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon ProStaff 3-9x50 BDC характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 мм |
| Збільшення, х | 3 - 9Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 11,3 - 3,8 м на 92 метров |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 3,3 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 97 мм (вынос точки визирования) |
| Налаштування від паралакса | 92 м |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/4 уг. мин |
| Діапазон введення поправок | 80 уг. мин |
| Тип візиру | BDC |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемость, Азотозаполненость |
| Кріплення | Кольца 25,4 мм |
| Габаритні розміри, мм | 485 мм |
| Вага, гр | 470 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


