Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
40 мм
Збільшення, х -
3 - 9Х
Поле зору, град, м на 100 м -
3,44 - 10,3 м на 92 метров
Діаметр вихідного окуляра, мм -
4,6 мм
Дистанція до окуляра, мм -
91 мм (вынос точки визирования)
Налаштування від паралакса -
92 м
Значення кроку корекції -
1/4 уг. мин
Діапазон введення поправок -
80 уг. мин
Тип візиру -
Duplex
Ціна:
9 885 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon ProStaff 3-9x40 Duplex за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon ProStaff 3-9x40 Duplex характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 40 мм |
| Збільшення, х | 3 - 9Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 3,44 - 10,3 м на 92 метров |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 4,6 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 91 мм (вынос точки визирования) |
| Налаштування від паралакса | 92 м |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/4 уг. мин |
| Діапазон введення поправок | 80 уг. мин |
| Тип візиру | Duplex |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | Водонепроницаемость, Азотозаполненость |
| Кріплення | Кольца 25,4 мм |
| Габаритні розміри, мм | 312 мм |
| Вага, гр | 390 грамм |
Оптичний приціл Nikon ProStaff 3-9x40 Duplex Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 







