Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
50 мм
Збільшення, х -
4 - 16Х
Поле зору, град, м на 100 м -
5,6 – 1,4°
Діаметр вихідного окуляра, мм -
12,5 – 3,1 мм
Дистанція до окуляра, мм -
91,4 мм
Налаштування від паралакса -
Боковая отстройка
Значення кроку корекції -
1/4 MOA (7 мм на 100 м)
Діапазон введення поправок -
2,3 м
Підсвічування сітки -
Есть, 32 уровня яркости (зелёный и красный)
Тип візиру -
German #4
Ціна:
49 982 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon Monarch 7 4-16x50 SF IL R4 за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon Monarch 7 4-16x50 SF IL R4 характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 мм |
| Збільшення, х | 4 - 16Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 5,6 – 1,4° |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 12,5 – 3,1 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 91,4 мм |
| Налаштування від паралакса | Боковая отстройка |
| Настройка діоптрій | есть |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/4 MOA (7 мм на 100 м) |
| Діапазон введення поправок | 2,3 м |
| Підсвічування сітки | Есть, 32 уровня яркости (зелёный и красный) |
| Тип візиру | German #4 |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | 30 мм |
| Тип батареї | 1 батарея CR 2032 |
| Габаритні розміри, мм | Длина 375 мм |
| Вага, гр | 700 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 

