Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
50 мм
Збільшення, х -
2,5 – 10Х
Поле зору, град, м на 100 м -
9,0 – 2,3°
Діаметр вихідного окуляра, мм -
20 - 5 мм
Дистанція до окуляра, мм -
96,5 - 94 мм
Налаштування від паралакса -
Боковая отстройка, фиксатор положения
Значення кроку корекції -
1/4 MOA (7 мм на 100 м)
Діапазон введення поправок -
2,3 м
Підсвічування сітки -
Есть, 32 уровня яркости (зелёный и красный)
Тип візиру -
German #4
Ціна:
54 085 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon Monarch 7 2.5-10x50 SF IL R4 ZR за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon Monarch 7 2.5-10x50 SF IL R4 ZR характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 мм |
| Збільшення, х | 2,5 – 10Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 9,0 – 2,3° |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 20 - 5 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 96,5 - 94 мм |
| Налаштування від паралакса | Боковая отстройка, фиксатор положения |
| Настройка діоптрій | есть |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/4 MOA (7 мм на 100 м) |
| Діапазон введення поправок | 2,3 м |
| Підсвічування сітки | Есть, 32 уровня яркости (зелёный и красный) |
| Тип візиру | German #4 |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | шина Zeiss |
| Тип батареї | 1 батарея CR 2032 |
| Габаритні розміри, мм | Длина 349 мм |
| Вага, гр | 715 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 

