Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
24 мм
Збільшення, х -
1 - 4Х
Поле зору, град, м на 100 м -
22,6 – 5,6°
Діаметр вихідного окуляра, мм -
24 - 6 мм
Дистанція до окуляра, мм -
96,5 – 94,0 мм
Налаштування від паралакса -
100 м
Значення кроку корекції -
1/4 MOA (7 мм на 100 м)
Діапазон введення поправок -
2,3 м
Підсвічування сітки -
Есть, 32 уровня яркости (зелёный и красный)
Тип візиру -
German #4
Ціна:
32 451 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon Monarch 7 1-4x24 IL R4 за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon Monarch 7 1-4x24 IL R4 характеристики
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 24 мм |
| Збільшення, х | 1 - 4Х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 22,6 – 5,6° |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 24 - 6 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 96,5 – 94,0 мм |
| Налаштування від паралакса | 100 м |
| Настройка діоптрій | есть |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/4 MOA (7 мм на 100 м) |
| Діапазон введення поправок | 2,3 м |
| Підсвічування сітки | Есть, 32 уровня яркости (зелёный и красный) |
| Тип візиру | German #4 |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | 30 мм |
| Тип батареї | 1 батарея CR 2032 |
| Габаритні розміри, мм | Длина 267 мм |
| Вага, гр | 490 грамм |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


