Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
44 мм
Збільшення, х -
5 - 20x
Поле зору, град, м на 100 м -
6.7 — 1.7 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
2.2 — 8.8 мм
Дистанція до окуляра, мм -
102 мм
Налаштування від паралакса -
от 50 метров
Значення кроку корекції -
1/8 MOA
Діапазон введення поправок -
40 MOA
Тип візиру -
BDC
Ціна:
21 821 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon Monarch 3 5-20x44SF BDC за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon Monarch 3 5-20x44SF BDC характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 44 мм |
| Збільшення, х | 5 - 20x |
| Поле зору, град, м на 100 м | 6.7 — 1.7 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 2.2 — 8.8 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 102 мм |
| Налаштування від паралакса | от 50 метров |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/8 MOA |
| Діапазон введення поправок | 40 MOA |
| Тип візиру | BDC |
| Експлуатаційні | |
| Габаритні розміри, мм | Длина 357 мм |
| Вага, гр | 540 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 
