Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
42 мм
Збільшення, х -
3 - 12x
Поле зору, град, м на 100 м -
11.2 — 2.8 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
3.5 — 14 мм
Дистанція до окуляра, мм -
102 мм
Налаштування від паралакса -
от 50 метров
Значення кроку корекції -
1/4 MOA
Діапазон введення поправок -
60 MOA
Тип візиру -
BDC
Ціна:
16 972 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon Monarch 3 3-12x42SF M BDC за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon Monarch 3 3-12x42SF M BDC характеристики
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 42 мм |
| Збільшення, х | 3 - 12x |
| Поле зору, град, м на 100 м | 11.2 — 2.8 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 3.5 — 14 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 102 мм |
| Налаштування від паралакса | от 50 метров |
| Використання на зброї | |
| Значення кроку корекції | 1/4 MOA |
| Діапазон введення поправок | 60 MOA |
| Тип візиру | BDC |
| Експлуатаційні | |
| Габаритні розміри, мм | Длина 333 мм |
| Вага, гр | 530 грамм |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


