Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
32 мм
Збільшення, х -
2 - 8 крат
Поле зору, град, м на 100 м -
8.8 — 2.2 град, 15.4 — 3.8 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
4 — 16 мм
Дистанція до окуляра, мм -
101.6 мм
Настройка діоптрій -
есть
Ціна поділок механізму введення поправок -
7 мм на 100 м (1/4 MOA)
Діапазон введення поправок -
80 MOA
Тип візиру -
Nikoplex
Ціна:
14 547 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon Monarch 3 2-8x32 M за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon Monarch 3 2-8x32 M характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 32 мм |
| Збільшення, х | 2 - 8 крат |
| Поле зору, град, м на 100 м | 8.8 — 2.2 град, 15.4 — 3.8 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 4 — 16 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 101.6 мм |
| Настройка діоптрій | есть |
| Використання на зброї | |
| Ціна поділок механізму введення поправок | 7 мм на 100 м (1/4 MOA) |
| Діапазон введення поправок | 80 MOA |
| Тип візиру | Nikoplex |
| Експлуатаційні | |
| Корпус | Заполнен азотом, водонепроницаемый |
| Кріплення | посадочный диаметр - 25,4 мм |
| Габаритні розміри, мм | Длина 292 мм |
| Вага, гр | 380 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 

