Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
20 мм
Збільшення, х -
1 - 4 крат
Поле зору, град, м на 100 м -
17.6 — 4.4 град, 31 — 7.7 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
5 — 20 мм
Дистанція до окуляра, мм -
104.1 мм
Настройка діоптрій -
есть
Ціна поділок механізму введення поправок -
1,5 см на 100 м (1/2 МОА)
Діапазон введення поправок -
120 MOA
Тип візиру -
Duplex
Ціна:
13 428 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
Король (он же монарх) динамичной охоты с подхода – оптический прицел Nikon Monarch 3 1-4x20 M. Этот прибор от компании Никон обеспечивает охотнику максимально широкое поле зрения при стартовом увлечении, и достаточную дальность стрельбы при максимальном. Данный прицел в считаные секунды настраивает фокус на интересующем вас объекте благодаря наличию сверхточного механизма регулировки резкости.
Оптичний приціл Nikon Monarch 3 1-4x20 M характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 20 мм |
| Збільшення, х | 1 - 4 крат |
| Поле зору, град, м на 100 м | 17.6 — 4.4 град, 31 — 7.7 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 5 — 20 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 104.1 мм |
| Настройка діоптрій | есть |
| Використання на зброї | |
| Ціна поділок механізму введення поправок | 1,5 см на 100 м (1/2 МОА) |
| Діапазон введення поправок | 120 MOA |
| Тип візиру | Duplex |
| Експлуатаційні | |
| Корпус | Заполнен азотом, водонепроницаемый |
| Кріплення | посадочный диаметр - 25,4 мм |
| Габаритні розміри, мм | Длина 237 мм |
| Вага, гр | 344 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


