Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
40 мм
Збільшення, х -
3 - 9 крат
Поле зору, град, м на 100 м -
6,4-2,2 град, 11,3-3,8 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
13,3-4,4 мм
Дистанція до окуляра, мм -
91,4 мм
Настройка діоптрій -
есть
Ціна поділок механізму введення поправок -
7 мм на 100 м
Діапазон введення поправок -
0-80 мм
Ціна кліка, мм на 100 м -
1/4 MOA
Тип візиру -
BDC
Ціна:
8 579 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл Nikon Fieldmaster II 3-9x40 M BDC за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптические прицелы Nikon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція NIKON з гарантією якості.
Оптичний приціл Nikon Fieldmaster II 3-9x40 M BDC характеристики
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 40 мм |
| Збільшення, х | 3 - 9 крат |
| Поле зору, град, м на 100 м | 6,4-2,2 град, 11,3-3,8 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 13,3-4,4 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 91,4 мм |
| Настройка діоптрій | есть |
| Використання на зброї | |
| Ціна поділок механізму введення поправок | 7 мм на 100 м |
| Діапазон введення поправок | 0-80 мм |
| Ціна кліка, мм на 100 м | 1/4 MOA |
| Тип візиру | BDC |
| Експлуатаційні | |
| Корпус | Заполнен азотом, водонепроницаемый |
| Кріплення | посадочный диаметр - 25,4 мм |
| Габаритні розміри, мм | Длина 313 мм |
| Вага, гр | 370 грамм |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 



