Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
24 мм
Збільшення, х -
1 - 4 крат
Поле зору, град, м на 100 м -
15,6…3,2°, 27,4…5,6 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
8…5,2 мм
Дистанція до окуляра, мм -
75 мм
Налаштування від паралакса -
100 м
Підсвічування сітки -
Есть (красная), 9 степеней яркости
Ціна кліка, мм на 100 м -
15 мм на 100 м
Тип візиру -
Полукрест (пенёк)
Ціна:
5 409 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл ВОМЗ Пилад PV 1-4Х24 LS за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптичні приціли БелОМО ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція БелОМО з гарантією якості.
Оптичний приціл ВОМЗ Пилад PV 1-4Х24 LS характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 24 мм |
| Збільшення, х | 1 - 4 крат |
| Поле зору, град, м на 100 м | 15,6…3,2°, 27,4…5,6 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 8…5,2 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 75 мм |
| Налаштування від паралакса | 100 м |
| Сутінковий фактор | 4,9…9,8 |
| Настройка діоптрій | +-5 |
| Використання на зброї | |
| Підсвічування сітки | Есть (красная), 9 степеней яркости |
| Ціна кліка, мм на 100 м | 15 мм на 100 м |
| Тип візиру | Полукрест (пенёк) |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | Посадочный диаметр 30 мм |
| Габаритні розміри, мм | 251х30х30 мм |
| Вага, гр | 480 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 


