Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
42 мм
Збільшення, х -
8 крат
Поле зору, град, м на 100 м -
3°, 5.2 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
5 мм
Дистанція до окуляра, мм -
75 мм
Підсвічування сітки -
Есть (красная)
Ціна кліка, мм на 100 м -
12,5 мм на 100 м
Тип візиру -
М6 (Mil-Dot)
Ціна:
14 174 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл БелОМО ПОСП 8х42 M6Pro за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптичні приціли БелОМО ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція БелОМО з гарантією якості.
Оптичний приціл БелОМО ПОСП 8х42 M6Pro характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 42 мм |
| Збільшення, х | 8 крат |
| Поле зору, град, м на 100 м | 3°, 5.2 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 5 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 75 мм |
| Використання на зброї | |
| Підсвічування сітки | Есть (красная) |
| Ціна кліка, мм на 100 м | 12,5 мм на 100 м |
| Тип візиру | М6 (Mil-Dot) |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | Планка боковая «ласточкин хвост» (на Карабин «Тигр» и СКС) |
| Тип батареї | 2xAG-13 или 1xCR 2032 |
| Габаритні розміри, мм | 433x167x82 мм |
| Вага, гр | 900 грамм |
Оптичний приціл БелОМО ПОСП 8х42 M6Pro Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 






