Короткі характеристики
Об'єктив, мм -
42 мм
Збільшення, х -
3-9 крат
Поле зору, град, м на 100 м -
6°11' - 2°23', 11 - 4 м на 100 м
Діаметр вихідного окуляра, мм -
10,6 - 4,1 мм
Дистанція до окуляра, мм -
76-73 мм
Діапазон введення поправок -
± 0,42 м на 100 м
Підсвічування сітки -
Есть (красная)
Ціна кліка, мм на 100 м -
0,025 м на 100 м
Тип візиру -
С дальномерной шкалой
Ціна:
30 959 грн
- Доступність: Немає у наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Оптичний приціл БелОМО ПО 3-9х42М за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Оптичні приціли БелОМО ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція БелОМО з гарантією якості.
Оптичний приціл БелОМО ПО 3-9х42М характеристики
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 42 мм |
| Збільшення, х | 3-9 крат |
| Поле зору, град, м на 100 м | 6°11' - 2°23', 11 - 4 м на 100 м |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 10,6 - 4,1 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 76-73 мм |
| Використання на зброї | |
| Діапазон введення поправок | ± 0,42 м на 100 м |
| Підсвічування сітки | Есть (красная) |
| Ціна кліка, мм на 100 м | 0,025 м на 100 м |
| Тип візиру | С дальномерной шкалой |
| Експлуатаційні | |
| Кріплення | "Тигр", СКС |
| Тип батареї | 2xAG-13 |
| Габаритні розміри, мм | 400×164×83 мм |
| Вага, гр | 1025 грамм |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 

