Короткі характеристики
IIT покоління -
1+
Роздільна здатність матриці -
36 линий на мм
Об'єктив, мм -
24/40 мм
Збільшення, х -
2/3,5Х
Мінімальна дистанція фокусування, м -
1/5 м
Поле зору, град, м на 100 м -
град: 25/15
Дистанція до окуляра, мм -
12 мм
Дальність виявлення людини, м -
150/200 м
Ціна:
12 757 грн
- Доступність: В наявності
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Бінокль нічного бачення Yukon Tracker RX 3.5x40 за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Окуляри нічного бачення Yukon ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція YUKON з гарантією якості.
Бінокль нічного бачення Yukon Tracker RX 3.5x40 характеристики
| Матриця | |
| IIT покоління | 1+ |
| Роздільна здатність матриці | 36 линий на мм |
| Оптика | |
| Об'єктив, мм | 24/40 мм |
| Збільшення, х | 2/3,5Х |
| Мінімальна дистанція фокусування, м | 1/5 м |
| Поле зору, град, м на 100 м | град: 25/15 |
| Дистанція до окуляра, мм | 12 мм |
| Дальність виявлення людини, м | 150/200 м |
| Настройка діоптрій | ±5 дптр |
| Додаткові можливості | |
| Інфрачервоне підсвічування, нм | Дальнего света |
| Експлуатаційні | |
| Тип батареї | 3 В (CR123A) |
| Габаритні розміри, мм | 239/175х123х72 мм |
| Вага, гр | 600 грамм |

Відео огляди
Тепловізори
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Прилади нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 