Короткі характеристики
IIT покоління -
CF-Super (1+)
Роздільна здатність матриці -
42 линий на мм
Об'єктив, мм -
50 мм, 1:1,4
Збільшення, х -
2.7Х
Мінімальна дистанція фокусування, м -
5 м
Поле зору, град, м на 100 м -
град: 13м на 100 м: 23
Діаметр вихідного окуляра, мм -
12 мм
Дистанція до окуляра, мм -
12 мм
Ціна:
18 464 грн
- Доступність: Під замовлення
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Бінокль нічного бачення Pulsar Edge GS 2.7х50L за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Окуляри нічного бачення Pulsar ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція PULSAR з гарантією якості.
Бінокль нічного бачення Pulsar Edge GS 2.7х50L характеристики
| Матриця | |
| IIT покоління | CF-Super (1+) |
| Роздільна здатність матриці | 42 линий на мм |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 50 мм, 1:1,4 |
| Збільшення, х | 2.7Х |
| Мінімальна дистанція фокусування, м | 5 м |
| Поле зору, град, м на 100 м | град: 13м на 100 м: 23 |
| Діаметр вихідного окуляра, мм | 12 мм |
| Дистанція до окуляра, мм | 12 мм |
| Дальність виявлення, м | 150 м |
| Настройка діоптрій | ±4 мм |
| Додаткові можливості | |
| Інфрачервоне підсвічування, нм | Встроенный ИК ― осветитель |
| Експлуатаційні | |
| Гніздо для кріплення штатива | 1/4 дюйм |
| Тип батареї | 3 В (2х1,5 ААА) |
| Габаритні розміри, мм | 203х122х65 мм |
| Вага, гр | 800 грамм |
Бінокль нічного бачення Pulsar Edge GS 2.7х50L Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 







