Короткі характеристики
Роздільна здатність матриці -
90 штр/мм
Ядро -
CMOS HD 1080p ATN L130 Sensor
Об'єктив, мм -
42 мм
Збільшення, х -
4 … 16х
Поле зору, град, м на 100 м -
74 м на 100 м, 6 град.
Дистанція до окуляра, мм -
10 … 30 мм
Межі фокуса від, м -
от 9 м до ∞
Ціна:
24 245 грн
- Доступність: Знятий з виробництва
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Цифровий бінокль нічного бачення ATN BINOX-HD 4-16X за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Окуляри нічного бачення - ATN ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція ATN з гарантією якості.
Цифровий бінокль нічного бачення ATN BINOX-HD 4-16X характеристики
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 90 штр/мм |
| Ядро | CMOS HD 1080p ATN L130 Sensor |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 42 мм |
| Збільшення, х | 4 … 16х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 74 м на 100 м, 6 град. |
| Дистанція до окуляра, мм | 10 … 30 мм |
| Межі фокуса від, м | от 9 м до ∞ |
| Мультимедіа | |
| Формат відео / фото | 1080р 30 кадров/с720р 60 кадров/с |
| Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб | microSD, до 64Гб |
| Додаткові можливості | |
| Мікрофон | Да |
| Інфрачервоне підсвічування, нм | Встроенная, 270 м |
| 3D акселерометр | Да |
| Е-барометр | Да |
| Е-компас | Да |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IP66 |
| Автономна робота, г | 6-8 часов |
| Тип батареї | 3 х CR123A |
| Гарантія, міс | 1 год |
| Габаритні розміри, мм | 208 х 127 х 59 мм |
| Вага, гр | 830 грамм |
Цифровий бінокль нічного бачення ATN BINOX-HD 4-16X Відгуки (12)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








