Короткі характеристики
Ядро -
ЭОП 2+
Об'єктив, мм -
20мм, F/1.2
Збільшення, х -
1х
Поле зору, град, м на 100 м -
50±2, градусы
Дальність виявлення, м -
до 170 метров
Настройка діоптрій -
± 4
Ціна:
67 140 грн
- Доступність: Під замовлення
- Нет в наличии
У магазині Оптикс-Про є можливість вигідно купити Окуляри нічного бачення Dipol D206 PRO за найкращою ціною в Україні. Завдяки своїм технічним даним Окуляри нічного бачення Dipol ідеально підходить під завдання користувача. Тільки оригінальна продукція Dipol з гарантією якості.
Окуляри нічного бачення Dipol D206 PRO характеристики
| Матриця | |
| Ядро | ЭОП 2+ |
| Оптичні | |
| Об'єктив, мм | 20мм, F/1.2 |
| Збільшення, х | 1х |
| Поле зору, град, м на 100 м | 50±2, градусы |
| Дальність виявлення, м | до 170 метров |
| Настройка діоптрій | ± 4 |
| Експлуатаційні | |
| IP рейтинг | IPX5 |
| Автономна робота, г | 56 часов |
| Тип батареї | 3 В/ CR123A |
| Гарантія, міс | 12 месяцев |
| Габаритні розміри, мм | 147 x 124 x 55 мм |
| Вага, гр | 450 грамм |
Окуляри нічного бачення Dipol D206 PRO Відгуки (0)
Нещодавно переглянуті

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 










