Короткі характеристики
- Доступність: В наявності
FPV-дрон iFlight Nazgul5 V3 6S
В наш час, все більше набирають популярності пристрої, оснащені системами FPV(First Person View), й якщо десять років тому це було майже повністю цивільні розробки, то зараз безпілотні дрони являють собою дуже значну силою в армійських лавах нашої країни. Одним з таких апаратів є й FPV-дрон iFlight Nazgul5 V3 6S, створений задля того, аби задовольнити навіть ті високі вимоги, що потребує армія, завдяки своєму потужному обладнанню й гарному забезпеченню.
Характеристики FPV дрона iFlight Nazgul5 V3 6S
Цей БПЛА має такі характеристики:
- 8К (48 МП) – камера з роздільною здатністю;
- 6 км – максимальна висота;
- 9 км – дальність впливу сигналу контролера;
- до 30 хв – час перебування в повітрі;
- зв'язок Galileo, SBAS, Glonass, GPS, QZSS;
- XING-E Pro 2207 – двигуни;
- 5,8 ГГц – частота;
- 7680 x 4320 (16:9); 8000x6000 (4:3); 3840 x 2160 (16:9); 4000x3000 (4:3) – роздільна здатність зображення;
- 10X4, 5X3 – пропелери;
- FCC: < 33 дБм / CE: < 14 дБм / SRRC: < 30 дБм – потужність передачі;
- BLITZ 1,6 Вт VTX – відеовихід;
- 6S2P 8000 мАг – тип батареї;
- 173 x 173 x 34 мм – розміри;
- вага без акумулятора – 435 г;
- від +10 до 40°С – робоча температура.
Цей безпілотник вже був у важких боях на війні, тому він вже довів свою працездатність, ефективність та надійність для солдат та волонтерів, що придбають його.
Двигуни з високим ККД
Безпілотник може дуже гарно ухилятися від ворожих снарядів та спричиняти блискавичні напади на обрані об’єкти завдяки своїй конструкції та оснащенню. Його динаміка польоту й висока швидкість забезпечуються потужними моторами, беручими потужність й енергію від літій-іонного акумулятора 6S LiPo.
Універсальний акумулятор
Акумулятор 6S2P 8000 мАг має вельми гарну ємність, аби дозволити літальному апарату працювати як можна довше, й разом з тим є достатньо компактним та високовольтним, аби працювати саме для безпілотника. Його задача — забезпечення енергією систем дрона, з якої він впорається більш ніж гарно й достатньо. Можливість же заряджати його як від звичайних розеток, так і навіть павербанка при потребі, робить його незамінною частиною обладнання для цього дрона, особливо в умовах, коли постійний доступ до електрики відсутній.
Камера з високою роздільною здатністю
Коли на місцевості панує ніч, ллє дощ, стоїть туман чи ще якесь лихо, точність переданого відео є неймовірно критичною деталлю, виконання якої цей апарат може забезпечити. Камера безпілотника iFlight Nazgul5 дозволяє бачити всі кольори з максимумом деталей на екрані, де будуть відображатися відеодані від дрона. Камера додатково оснащена WDR (Wide Dynamic Range), технологією, що дозволяє бачити найліпшу картинку в різних межах освітлення, як-от: вдень, в сутінках, при тьмяному світлі, вночі і т.ін.
Ергономічний корпус і зручний інтерфейс оригінальної розробки
Для забезпечення маневреності та рухливості корпус безпілотника завжди має бути виготовлений з легкого матеріалу. В даному випадку було взято пластик, що дозволило отримати не лише маневреність, але й стійкість до ушкоджень. Апарат може працювати при температурах від +10, до +40°C й не отримувати ушкоджень від дощу чи снігу, захищаючи свою електричну начинку достатньо міцним корпусом.
Кнопки інтерфейсу для керування дроном були підлаштовані під максимальну інтуїтивність та зрозумілість. Доступними є самі різні режими польоту, змінювані керуючим ним оператором для налаштування до найширшого списку бойових ситуацій та особистих звичок.
Оригінальний пульт керування
Пристрій керування здатний бути перепрограмований за потреби, але і його нинішня версія задовольняє потреби переважної більшості користувачів. Пульт працює на найпоширенішій частоті FPV-систем, що забезпечує більший захист від злому, ніж інші, 5.8 ГГц.
За допомогою роз’єму USB-C проводиться зарядка. Саме ж керування дроном відбувається по бездротовим мережам, як Wi-Fi чи Bluetooth, частіш всього за допомогою телефонів, айфонів, смартфонів чи інших мобільних пристроїв.
Кілька систем навігації
Дрон має доступ до технології GPS, на яку здатний переключитися у випадку, коли зв’язок через супутник заглушено чи втрачено по іншим причинам. Перемикання між цими системами доступно оператору без жодних проблем власноруч в режимі реал-тайм за допомогою пульту керування.
Потужні пропелери
Для безпілотника неймовірно важлива маневреність й балансування навіть у тяжких умовах, як-от сильний вітер чи обстріли. Завдяки чотирьом карбоновим пропелерам, з потрійними лопатями, FPV-дрон iFlight Nazgul5 здатний на це, розвиваючи велику швидкість, ухиляючись від обстрілів й зберігаючи стабільну траєкторію навіть в тяжких для польоту умовах.
Компактні розміри
Дрон легко поміщається в спеціальний кейс чи просто рюкзак, адже виробники розуміли важливість компактності й легкості в доставці дрона, на потрібні позиції. Це значно спрощує його експлуатацію як для бою, так і в цивільних справах.
Система охолодження двигунів
FPV-дрон iFlight Nazgul5 V3 6S, як і всі якісні безпілотники, оснащений високоякісною охолоджувальною системою для збереження необхідної температури під час польотів під високим навантаженням. Враховуючи потужність двигунів дрона, це є зовсім не марною деталлю. Теплові датчики дозволяють більш точно стежити за температурою навіть його різних компонентів, на додаток до всього іншого. Все це забезпечує його функціонування при різних температурах й умовах, при виконанні бойових завдань.
Чому варто купити FPV-дрон iFlight Nazgul5 V3 6S в магазині OPTICS-PRO
В інтернет-магазині OPTICS-PRO, вам вдасться придбати FPV-дрон iFlight Nazgul5 V3 6S за справедливим цінами. До комплекту під час купівлі входять:
- гарантійний талон терміном на рік;
- FPV-дрон iFlight Nazgul5 V3 6S;
- антени;
- окуляри;
- пульт керування;
- ретранслятори.
Наш онлайн-магазин торгує виключно сертифікованими виробами й надає гарантію на кожну одиницю товару, що ми продаємо. Магазин дотримується чесної цінової політики до всіх наших клієнтів, як постійних, так і нових, й саме у нас ви можете віднайти найсучасніші пристрої, по вигідним цінам.
Якщо ви потребуєте допомоги у виборі безпілотника, вам достатньо звернутися по допомогу за номерами +38 (068) 692-86-75 або +38 (050) 759-88-93. Наші консультанти завжди раді допомогти клієнтам обрати апарат за вашим запитом, надати відповіді на усі можливі питання, щодо їх характеристик, і запропонувати самі різні варіанти оплати і доставки товару до вас.
FPV-дрон iFlight Nazgul5 V3 6S характеристики
| Технічні | |
| Зв'язок | GNSS: GPS+SBAS+Galileo+QZSS+Glonass |
| Камера | 8К камера: 1/2\"CMOS, Ефективні пікселі: 48 МП |
| Максимальна висота, м | 6000 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Радіус дії дистанційного керування, м | 9000 |
| Тип керування | Контролер польоту BLITZ F722 |
| Час польоту, хв | до 30 хв |
| Частота пульта | 5,8 ГГц |
| ESC | BLITZ E45S 45A 4-B-1 ESC |
| Двигун | двигуни XING-E Pro 2207 |
| Пропелери | пропелери 10X4,5X3 |
| Рама | колісна база 245 мм |
| Экран | |
| Роздільна здатність фото | 8000x6000 (4: 3); 7680 x 4320 (16: 9); 4000x3000 (4: 3); 3840 x 2160 (16: 9) |
| Мультимедіа | |
| Відеовихід | BLITZ 1,6 Вт VTX |
| Додаткові можливості | |
| Антени | одинарні антени |
| Експлуатаційні | |
| Тип батареї | 6S2P 8000 мАг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Габаритні розміри, мм | 173 × 173 × 34 |
| Вага, гр | 435 (без акумулятора) |
| Температурний режим, °C | -10... + 40 |

Відео огляди
Тепловізійні приціли
Приціли нічного бачення
Монокуляри нічного бачення
Окуляри нічного бачення
Starlink
Коліматорні приціли
Квадрокоптери
Зарядні станції
Насадки нічного бачення
Тепловізійні насадки
Аксесуари
Глушилка дронів (РЕБ) 








